Schoonmaak producten
110755
Maak uw schoenen nu schoon met de Bama Magic Elements Magic Microfiber Cloth Doek.
Te gebruiken voor zowel het bovenwerk, als de zolen. Verder is de doek 30 bij 30 cm lang. Deze doek is ideaal te gebruiken met de Bama Magic Elements Magic Midsole Cleaner Zolen Reiniger en/of de Bama Magic Elements Magic Upper Cleaner Schuim.
133150_250
Een milde en veilige lederreiniger voor alle ledersoorten. Reinigt effectief en verwijdert o.a. vlekken en oude, vervuilde lagen ledercrème.
Niet geschikt voor nubuck en suède.
111905
Spons voor suede en nubuck.
Reinigt en haalt de pool weer op.
Voor alle schoenen in suède & nubuck materialen.
Bij voorkeur te gebruiken in combinatie met S11 kleurhersteller.
Reinigt en verwijdert vlekken.
Kunststofspons verwijdert uitsluitend de vlekken zonder het suède- of
nubuckleer te beschadigen.
Verbetert het specifieke suède en nubuck aanzicht.
GEBRUIKSAANWIJZING
Wrijf zacht met de snelreiniger over de schoon te maken vlek.
133162_20
Stick op waterbasis voor afgedekt leder en kunstleder.
Ink remover is een product waarmee recente inktvlekken of lippenstiftvlekken kunnen worden verwijderd.
120050_100
Saddle soap is speciale zachte leer zeep om leer mooi te reinigen.
U kunt het gebruiken voor zadels, meubels, schoenen en leren kleding.
Het is niet geschikt voor suede en nubuck.
112460_75
Hygienische reiniging voor de binnen en
buitenkant van open schoenen, zoals sandalen, slippers, instappers..
Geschikt voor alle materialen in alle kleuren en kleurcombinaties.
Met praktische opbrengspons, met Aloe Vera.
GEBRUIKSAANWIJZING
De lotion dmv het sponsje op vervuilde plaatsen aanbrengen en met een droge doek vuil en lotion wegwrijven.
Bij hardnekkig vuil een vochtige doek gebruiken,
ca.15 min. laten drogen.
133170
Productbeschrijving
Een krachtige reiniger voor synthetische textiele bekleding. Verwijdert hardnekkige vervuiling en vlekken van dranken, voedingsmiddelen en af- en uitscheiding van mens en zoogdier. Dit product is geschikt voor meubelstoffen, tapijt, gordijnen, boxsprings, tuinkussens en autobekleding.
Gebruiksadvies
Toepasbaar op synthetische vezels. Voor gebruik op een onopvallende plaats testen op kleurechtheid en bestendigheid. Pas na drogen vergelijken. Power Cleaner is licht schuimend. Het oppervlak of vlek inspuiten, eventueel licht inborstelen.
Laten inwerken alvorens op te nemen met een schone doek. Aansluitend met een water bevochtigde doek nawrijven. Indien de vlek nog niet verdwenen is, kunt u de behandeling herhalen. Tijdens en na gebruik van het product de ruimte goed ventileren. Buiten bereik van kinderen bewaren.
111870
Schuurt suede en nubuck op.
Voor alle schoenen in suède & nubuck materialen
Verwijdert vlekken
Schuurblokmateriaal verwijdert uitsluitend de vlekken, zonder het suède- of
nubuck leer te beschadigen
Klein rechthoekig blokje om alle delen van de schoen te bereiken.
GEBRUIKSAANWIJZING
wrijf zacht met de vlek verwijderaar over de schoon te maken vlek,
daarna opborstelen met een S & N-borstel.
140119_100
Een in flacon verkrijgbare VG vlek- en pekelreiniger. Een reiniger om de meest algemene vuil en pekel (zout) vlekken te verwijderen.