Portemonnees en klein lederw.
50403
Compacte en praktische leren portemonnee Hazel vol met handige opberg vakken. In deze compacte leren portemonnee berg je minimaal 8 pasjes op en is voorzien van 2 transparante insteekhoesjes. Handig om bijvoorbeeld je rijbewijs in op te bergen. Verder is deze portemonnee voorzien van verschillende insteek vakken waaronder 2 grote insteek vakken voor briefgeld, een vak met knoopsluiting en een vak met ritssluiting. Kortom, de perfecte leren portemonnee met voldoende opberg ruimte voor al je persoonlijke documenten en pasjes.
Dit is een beschermde RFID portemonnee.
Afmeting: 1x13x9 cm (b*h*l)
50187
Chesterfield portemonnee klein Hereford.
Waxed pull up.
In deze portemonnee wordt gebruik gemaakt van een unieke RFID techniek. Waar u normaliter gewend bent dat RFID portemonnees een harde metalen case hebben, vindt u dat niet terug in onze portemonnees. In de voering van ons leer zit een speciale laag die beschermd tegen diefstal met contactloos betalen. Zo bent u er zeker van dat uw geld altijd veilig is.
Kleuren| zwart, bruin en congac.
50382
De kaarthouder is geschikt voor 7 platte pasjes of 4 dikke pasjes zoals creditcards. De kaarthouder is voorzien van RFID bescherming. Dit zorgt ervoor dat je pasjes niet op afstand geskimd kunnen worden.
Model Leicester is voorzien van een wax pull up leren hoes. Deze sluit met een omslag sluiting met drukknoop en is voorzien van één vak voor briefgeld, één insteekvak voor 1-2 pasjes en een vakje aan de achterkant voor kleingeld. Kortom, een veilige en praktische manier voor het meenemen en opbergen van je pasjes.
Aantal Pasjes:7
RFID Safe: Ja
Lengte: 7 cm
Breedte: 2 cm
Hoogte: 10 cm.
50173
Compacte en handige leren portemonnee van The Chesterfield Brand. Deze leren portemonnee is voorzien van verschillende insteek vakken voor bijvoorbeeld briefgeld, opbergvakjes voor pasjes e.d. en een afsluitbaar vak voor kleingeld.
In deze portemonnee wordt gebruik gemaakt van een unieke RFID techniek. Waar je normaliter gewend bent dat RFID portemonnees een harde metalen case hebben, vind je dat niet terug in onze portemonnees. In de voering van ons leer zit een speciale laag die beschermd tegen diefstal met contactloos betalen. Zo ben je er zeker van dat uw geld altijd veilig is.
Afmeting: 11 x 9 cm (b*h)
50380
Stijlvolle en veilige pasjeshouder met RFID bescherming en gemaakt van hoogwaardig massief aluminium. Deze pasjeshouder is voorzien van een leren hoes waarin je zowel pasjes als briefgeld kunt bewaren.
De kern is gemaakt van massief aluminium en voorzien van de nieuwste RFID bescherming. Wanneer je de kleine hendel onderaan de kaarthouder naar je toe trekt, komen de pasjes in waaiervorm uit de pasjeshouder. Zo heb je direct een duidelijk overzicht van je pasjes en hoef je niet te zoeken naar het juiste pasje.
De kaarthouder is geschikt voor 6 platte pasjes of 4 dikke pasjes zoals creditcards. De kaarthouder is voorzien van RFID bescherming. Dit zorgt ervoor dat je pasjes niet op afstand geskimd kunnen worden.
Model Lancaster is voorzien van een wax pull up leren hoes. Deze sluit met een omslag sluiting en is voorzien van één vak voor briefgeld, één insteekvak voor 1-2 pasjes en een vakje aan de achterkant voor kleingeld. Kortom, een veilige en praktische manier voor het meenemen en opbergen van je pasjes.
50402
Chesterfield Billfold hoog Ethel. Cow waxed pull up.
In deze portemonnee wordt gebruik gemaakt van een unieke RFID techniek. Waar u normaliter gewend bent dat RFID portemonnees een harde metalen case hebben, vindt u dat niet terug in onze portemonnees. In de voering van ons leer zit een speciale laag die beschermd tegen diefstal met contactloos betalen. Zo bent u er zeker van dat uw geld altijd veilig is.
Afmeting: 10x1x12 cm.
Kleuren: zwart, bruin en cognac.
Opvolger van de C08.202
50490_022
Dames portemonnee "Amali"
High Veg Gloving.
15 x 9,5 cm.
50360
Billfold small 'Enzo'Chesterfield, Waxed Pull Up, 11 x 8 cm.
Compacte en stijlvolle leren portemonnee verkrijgbaar in de kleuren cognac, bruin en zwart. Deze portemonnee is voorzien van twee insteekvakken voor pasjes, een vakje met klepsluiting voor kleingeld en 2 insteekvakken voor briefgeld. Verder is deze portemonnee voorzien van twee extra vakken voor pasjes, kaartjes e.d.
Dit is een beschermde RFID portemonnee.