Portemonnees en klein lederw.
50186
Chesterfield sleutelbeurs Hereford.
Waxed pull up.
Kleuren: Zwart, bruin en cognac.
50413
Keyholder 'Corey' Chesterfield, Cow Wax Leather,
12x2x7cm.
Leren sleuteletui Corey met RFID techniek. Handig voor het opbergen van sleutels, pasjes en geld. Deze sleuteletui is gemaakt van wax pull up leer. Deze leersoort kenmerkt zich door een soepele structuur en is eenvoudig te onderhouden. De etuis beschikt over 2 vakken met ritssluiting en aan de binnenkant zit een ring voor het bevestigen van je sleutels.
50172
Stijlvolle leren portemonnee gemaakt van hoge kwaliteit wax pull up leer. De speciale behandeling van het leer zorgt ervoor dat uw portemonnee zacht aanvoelt. De kleur geeft deze leren portemonnee een unieke en elegante uitstraling.
Dit is een beschermde RFID portemonnee.
Afmeting: 13x11 cm (b*h)
82002
Sleuteletui in croco met 2 ritsen, per 12 stuks verpakt in 5 verschillende donkere kleuren.
Cognac - bruin - d. groen - m. bruin en zwart
50360
Billfold small 'Enzo'Chesterfield, Waxed Pull Up, 11 x 8 cm.
Compacte en stijlvolle leren portemonnee verkrijgbaar in de kleuren cognac, bruin en zwart. Deze portemonnee is voorzien van twee insteekvakken voor pasjes, een vakje met klepsluiting voor kleingeld en 2 insteekvakken voor briefgeld. Verder is deze portemonnee voorzien van twee extra vakken voor pasjes, kaartjes e.d.
Dit is een beschermde RFID portemonnee.
50490_022
Dames portemonnee "Amali"
High Veg Gloving.
15 x 9,5 cm.
50501
Chesterfield portemonnee Dalma.
Klassieke portemonnee met RFID-bescherming van The Chesterfield Brand. De portemonnee is gemaakt van hoogwaardig waxed pullup leer en biedt veel opbergruimte. De Dalma is voorzien van een ritssluiting.