Portemonnees en klein lederw.
50380
Stijlvolle en veilige pasjeshouder met RFID bescherming en gemaakt van hoogwaardig massief aluminium. Deze pasjeshouder is voorzien van een leren hoes waarin je zowel pasjes als briefgeld kunt bewaren.
De kern is gemaakt van massief aluminium en voorzien van de nieuwste RFID bescherming. Wanneer je de kleine hendel onderaan de kaarthouder naar je toe trekt, komen de pasjes in waaiervorm uit de pasjeshouder. Zo heb je direct een duidelijk overzicht van je pasjes en hoef je niet te zoeken naar het juiste pasje.
De kaarthouder is geschikt voor 6 platte pasjes of 4 dikke pasjes zoals creditcards. De kaarthouder is voorzien van RFID bescherming. Dit zorgt ervoor dat je pasjes niet op afstand geskimd kunnen worden.
Model Lancaster is voorzien van een wax pull up leren hoes. Deze sluit met een omslag sluiting en is voorzien van één vak voor briefgeld, één insteekvak voor 1-2 pasjes en een vakje aan de achterkant voor kleingeld. Kortom, een veilige en praktische manier voor het meenemen en opbergen van je pasjes.
50503
Chesterfield portemonnee Landau.
Klassieke portemonnee met RFID-bescherming van The Chesterfield Brand. De portemonnee is gemaakt van hoogwaardig waxed pullup leer en biedt veel opbergruimte voor creditcards, munten en/of bonnetjes. De portemonnee is een echte blikvanger.
59002
De kleine cardhouder van Chesterfield in de bekende 3 kleuren cognac, zwart en donkerbruin met ruimte voor 4 cards en 1 munt.
Afmeting: 10x7,5 cm