Portemonnees en klein lederw.
82002
Sleuteletui in croco met 2 ritsen, per 12 stuks verpakt in 5 verschillende donkere kleuren.
Cognac - bruin - d. groen - m. bruin en zwart
50186
Chesterfield sleutelbeurs Hereford.
Waxed pull up.
Kleuren: Zwart, bruin en cognac.
50163
De Hamilton bestaat uit de volgende delen:
Aan de voorkant vind je een vak waar vier kaartvakjes in zit. Dit vak is ideaal voor bijvoorbeeld jouw telefoon, sleutels of zonnebril.
Het hoofdvak bestaat uit een telefoonvakje en ruimte voor bijvoorbeeld je portemonnee, een A6 notitieboekje en wat pennen.
Op de achterkant van de tas is nog een extra ritsvak.
SPECIFICATIES
Afneembare Schouderband Nee
Lengte 12 cm
Breedte 4 cm
Hoogte 20 cm
50173
Compacte en handige leren portemonnee van The Chesterfield Brand. Deze leren portemonnee is voorzien van verschillende insteek vakken voor bijvoorbeeld briefgeld, opbergvakjes voor pasjes e.d. en een afsluitbaar vak voor kleingeld.
In deze portemonnee wordt gebruik gemaakt van een unieke RFID techniek. Waar je normaliter gewend bent dat RFID portemonnees een harde metalen case hebben, vind je dat niet terug in onze portemonnees. In de voering van ons leer zit een speciale laag die beschermd tegen diefstal met contactloos betalen. Zo ben je er zeker van dat uw geld altijd veilig is.
Afmeting: 11 x 9 cm (b*h)
50448
Specificaties:
Aantal Pasjes 12
RFID Safe Ja
Lengte 21 cm
Breedte 2 cm
Hoogte 11 cm
Ritsvakken Voorzijde Nee
Ritsvak Achterzijde 1
Ritsvakken binnenkant 1
Vak met transparant venster Nee
Smartphonevak Nee
Briefgeld vak Ja
Muntgeld vak Ja
Briefgeld Clip Nee
Sluiting Ritssluiting
Soort Leer Wax Pull-up
50503
Chesterfield portemonnee Landau.
Klassieke portemonnee met RFID-bescherming van The Chesterfield Brand. De portemonnee is gemaakt van hoogwaardig waxed pullup leer en biedt veel opbergruimte voor creditcards, munten en/of bonnetjes. De portemonnee is een echte blikvanger.
50362
Billfold breed 'Walid''Chesterfield, Waxed Pull Up, 12 x 10 cm.
Stijlvolle en handzame leren portemonnee Walid verkrijgbaar in de kleuren cognac, bruin en zwart. Deze portemonnee is voorzien van vier insteekvakken voor pasjes, een vakje met klepsluiting voor kleingeld en 2 insteekvakken voor briefgeld. Verder is deze portemonnee voorzien van twee extra vakken voor pasjes, kaartjes e.d.
Dit is een beschermde RFID portemonnee.