Portemonnees en klein lederw.
50172
Stijlvolle leren portemonnee gemaakt van hoge kwaliteit wax pull up leer. De speciale behandeling van het leer zorgt ervoor dat uw portemonnee zacht aanvoelt. De  kleur geeft deze leren portemonnee een unieke en elegante uitstraling.
Dit is een beschermde RFID portemonnee.
Afmeting: 13x11 cm (b*h)
82001
Croco sleuteletui met 2 ritsen, per 12 stuks verpakt.
In 6 verschillende vrolijke kleuren, 2 stuks per kleur.
50163
De Hamilton bestaat uit de volgende delen:
Aan de voorkant vind je een vak waar vier kaartvakjes in zit. Dit vak is ideaal voor bijvoorbeeld jouw telefoon, sleutels of zonnebril.
Het hoofdvak bestaat uit een telefoonvakje en ruimte voor bijvoorbeeld je portemonnee, een A6 notitieboekje en wat pennen.
Op de achterkant van de tas is nog een extra ritsvak.
SPECIFICATIES
Afneembare Schouderband	Nee
Lengte	12 cm
Breedte	4 cm
Hoogte	20 cm
50273
Telefoontasje 'Salta", washed waxed pull up.
Afmeting: 11x2x19cm
50382
De kaarthouder is geschikt voor 7 platte pasjes of 4 dikke pasjes zoals creditcards. De kaarthouder is voorzien van RFID bescherming. Dit zorgt ervoor dat je pasjes niet op afstand geskimd kunnen worden.
Model Leicester is voorzien van een wax pull up leren hoes. Deze sluit met een omslag sluiting met drukknoop en is voorzien van één vak voor briefgeld, één insteekvak voor 1-2 pasjes en een vakje aan de achterkant voor kleingeld. Kortom, een veilige en praktische manier voor het meenemen en opbergen van je pasjes.
Aantal Pasjes:7
RFID Safe: Ja
Lengte:	7 cm
Breedte:	2 cm
Hoogte: 10 cm.
 VANDAAG BESTELD, VANDAAG VERZONDEN
VANDAAG BESTELD, VANDAAG VERZONDEN 
								 
												 
												 
												 
								 
								 
												 
												 
												 
												 
												 
												 
								 
								 
								 
												 
												 
												 
												 
								 
								 
												 
												 
												 
								 
								 
												 
												