Bel +31(0)50 5422 522

  • VANDAAG BESTELD, VANDAAG VERZONDEN
  • GRATIS VERZENDEN VANAF €175,-
  • KLANTENSERVICE +31(0)50 5422 522
  • RUIM 10.000 ARTIKELEN

Onderhoudsmiddelen

Items 31 van 35 van 35 totaal

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
 
Artikelnummer
Artikel
 
Marla Patent care spray 12153 250 ml

165153_250

Marla Patent care spray 12153 250 ml

Deze lakspray van Marla verwijdert vuil en vet en herstelt de oorspronkelijke glans van lakleer en metallic

 
Famaco Eco protect 150 ml

145197_150

Famaco Eco protect 150 ml

Deze eco protect spray van Famaco is een erg handige spray en gemakkelijk in gebruik. De spray is waterafstotend en van oplosmiddel vrij. De spray beschermt tegen vlekken en regen. De spray kan gebruikt worden voor leer, suede, nubuck en textiel.

 
Famaco Sneakers Shoe Deo up-side-down 100ml

145189

Famaco Sneakers Shoe Deo up-side-down 100ml

De schoendeo van Famaco.
Zorgt voor een aangename frisse geur.
Speciaal voor sneakers.
Neutraliseert onaangename geuren en frist de schoen op.
Zorgt voor een aangename frisse, dermatologisch geteste geur.
48-uur werkzaam.
Frisheid van hiel tot teen.

GEBRUIKSAANWIJZING
Duo-sproeikop aan de onderzijde open draaien
hierna krijgt u via een eenvoudige drukbeweging frisheid in de hele schoen.

 
Bama A77 Sneaker care 200 ml

110545_200

Bama A77 Sneaker care 200 ml

BAMA SNEAKER CARE is een effectieve zorg schuim voor alle kleuren en materialen van sneaker schoenen. De Bama Sneaker Care is zeer gemakkelijk in gebruik; spuit de verzorgingsschuim op een zachte doek of borstel voor het opbrengen van de Bama Sneaker Care.
De verzorgingsschuim is geschikt voor alle types sneakers en sportschoenen, ook voor alle TEX Membranen! Controleer voor gebruik van de Bama Sneaker Care eerst de kleurechtheid van het materiaal op een minder zichtbare plaats.
Inhoud: 200ml.

 
Bama Magic Freshener voor schoenen en textiel 100 ml

110753_100

Bama Magic Freshener voor schoenen en textiel 100 ml

Effectieve geurverwijdering met de kracht van de natuur..
Of het nu na een lange dag of een avondje stappen is, schoenen hebben soms gewoon een frisse neus nodig. De productinnovatie MAGIC FRESHENER is gebaseerd op microbiologie en verwijdert effectief slechte geuren zonder chemicaliƫn en in harmonie met de natuur. In tegenstelling tot conventionele en op chemie gebaseerde producten, werkt MAGIC FRESHENER met een 2-fasen werkingsprincipe. Met behulp van slimme micro-organismen vernietigen absorbeerders van plantaardige oorsprong de voedingsbasis van de geurveroorzakende bacteriƫn en zorgen voor een onmiddellijke en langdurige frisheid.

 

Items 31 van 35 van 35 totaal

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4