Onderhoudsmiddelen
120160
Lakolie.
Herleeft de helderheid en voorkom barsten.
Verandert de kleur niet.
120190_125
Maakt het leer waterdicht.
Vult het leer om scheuren te voorkomen.
Voor geolied leer.
120465
Voor satijnen schoenen.
Kleurstof om de kleur van satijn te veranderen.
Herstelt en doet de bestaande kleur herleven.
Waterbestendig
120080_250
TRG Oil Protector maakt waterdicht en voedt.
Beschermt, voedt en verzacht leer en geolied leer.
Toepassing, leer en geolied leer.
Eigenschappen, voedt en verzacht het leer en verbetert de flexibiliteit. Vernieuwt het uiterlijk van het leer.
Door zijn waterdichte kracht beschermt het tegen regen en sneeuw.
145196_50
Famaco Fama eco. Schoencrème zonder oplosmiddelen en is verrijkt met cederhout olie. Reinigt en voedt, verzacht en beschermt glad leer.
Hoe te gebruiken:
Breng de poets dun aan met een aanbrengborstel of doekje.
Laat de poets 2 á 3 minuten intrekken
Poets uit met een uitpoetsborstel of doekje.
Tips:
Gebruik borstels met paardenhaar, deze kun je na het poetsen gemakkelijk uitwassen met lauw water en wat handzeep zodat de borstel weer schoon in de kast ligt voor de volgende poetsbeurt.
165126
De Marla lakleer onderhoudsmiddel in een flacon, reinigt, voedt, voorkomt scheurtjes en geeft glans aan lakleer en metallic.
150090_50
Dubbin is een vet om te verzachten, conditioneren en maakt het leer waterdicht.
Grasso
134793_125
De Nikwax Fabric & Leather met sponsje, is een veilig impregnatiemiddel voor alle soorten schoenen. Hoe goed je schoenen ook zijn, na verloop van tijd zal de buitenkant vocht opnemen. Dit heeft effect op het ademend vermogen van je schoen. Door je schoenen te impregneren wordt de buitenkant weer waterafstotend en wordt het ademend vermogen hersteld. Deze flacon met sponsje kan ook gebruikt worden op waterdichte schoen met bijvoorbeeld Gore-Tex of eVent.