Onderhoudsmiddelen
145198
Leervet op basis van wassen en natuurlijke oliën.
Beschermt, voedt en maakt alle gladde leersoorten waterafstotend.
145194
De schoendeo van Famaco.
Zorgt voor een aangename frisse geur.
In alle soorten schoenen.
Neutraliseert onaangename geuren en frist de schoen op.
Zorgt voor een aangename frisse, dermatologisch geteste geur.
48-uur werkzaam.
Frisheid van hiel tot teen.
GEBRUIKSAANWIJZING
Duo-sproeikop aan de onderzijde open draaien
hierna krijgt u via een eenvoudige drukbeweging frisheid in de hele schoen.
145130
L'Huile vernis (lakschoen olie) reinigt, beschermt tegen vochtigheid, verzorgt en geeft een superglans.
Verwijder vuil met een zachte doek.
De schoen oliën en nawrijven voor glans.
165156_250
Neutraliseert en verwijdert nare luchtjes in uw schoenen.
Met frisse citroengeur.
145196_50
Famaco Fama eco. Schoencrème zonder oplosmiddelen en is verrijkt met cederhout olie. Reinigt en voedt, verzacht en beschermt glad leer.
Hoe te gebruiken:
Breng de poets dun aan met een aanbrengborstel of doekje.
Laat de poets 2 á 3 minuten intrekken
Poets uit met een uitpoetsborstel of doekje.
Tips:
Gebruik borstels met paardenhaar, deze kun je na het poetsen gemakkelijk uitwassen met lauw water en wat handzeep zodat de borstel weer schoon in de kast ligt voor de volgende poetsbeurt.
819500_250
LM Geurverfrisser met muntgeur om de gerepareerde schoenen weer fris af te leveren.
145135_399_250
L'Huile vernis (lakschoen olie spray) garandeert glans en voorkomt het kraken van lakleer.
Verwijder vuil met een borstel.
Houdt bus op 25 cm afstand en spray met korte tussenpozen.
Vermijd te veel sprayen, laten drogen en vervolgens met zachte doek opwrijven.
134793_125
De Nikwax Fabric & Leather met sponsje, is een veilig impregnatiemiddel voor alle soorten schoenen. Hoe goed je schoenen ook zijn, na verloop van tijd zal de buitenkant vocht opnemen. Dit heeft effect op het ademend vermogen van je schoen. Door je schoenen te impregneren wordt de buitenkant weer waterafstotend en wordt het ademend vermogen hersteld. Deze flacon met sponsje kan ook gebruikt worden op waterdichte schoen met bijvoorbeeld Gore-Tex of eVent.
134792_125
De Nikwax Fabric & Leather Spray is een veilig Spray-On impregnatiemiddel voor alle soorten schoenen. Hoe goed je schoenen ook zijn, na verloop van tijd zal de buitenkant vocht opnemen. Dit heeft effect op het ademend vermogen van je schoen. Door je schoenen te impregneren wordt de buitenkant weer waterafstotend en wordt het ademend vermogen hersteld. Deze spray kan ook gebruikt worden op waterdichte schoen met bijvoorbeeld Gore-Tex of eVent.
819498_250
LM Geurverfrisser met een citrusgeur om de gerepareerde schoenen weer fris af te leveren.