Onderhoudsmiddelen
145140_125
Is speciaal ontworpen voor het voeden en beschermen van uw lederen schoenen, jassen, of andere soorten van dik leer.
165120
Marla waxed creme in een tube, Voedt en beschermt gevet nubuck en waxleer en herstelt de kleur.
819498_250
LM Geurverfrisser met een citrusgeur om de gerepareerde schoenen weer fris af te leveren.
145194
De schoendeo van Famaco.
Zorgt voor een aangename frisse geur.
In alle soorten schoenen.
Neutraliseert onaangename geuren en frist de schoen op.
Zorgt voor een aangename frisse, dermatologisch geteste geur.
48-uur werkzaam.
Frisheid van hiel tot teen.
GEBRUIKSAANWIJZING
Duo-sproeikop aan de onderzijde open draaien
hierna krijgt u via een eenvoudige drukbeweging frisheid in de hele schoen.
134241_300
De Nikwax Dons Proof is een impregneer (wash-in) voor alle soorten donskleding en -slaapzakken. Het brengt een langdurige ademende waterafstotende structuur aan, waardoor je kleding of slaapzak (weer) beter bestand is tegen wat vochtigere omstandigheden.
*Op waterbasis, milieuvriendelijk, niet ontvlambaar en niet giftig.
*Als je je kleding flink hebt gedragen en het is vuil dan is het ons advies om het kledingstuk eerst te wassen met een wasmiddel dat geschikt is voor jouw kledingstuk alvorens je het opnieuw impregneert.
145197_150
Deze eco protect spray van Famaco is een erg handige spray en gemakkelijk in gebruik. De spray is waterafstotend en van oplosmiddel vrij. De spray beschermt tegen vlekken en regen. De spray kan gebruikt worden voor leer, suede, nubuck en textiel.
134793_125
De Nikwax Fabric & Leather met sponsje, is een veilig impregnatiemiddel voor alle soorten schoenen. Hoe goed je schoenen ook zijn, na verloop van tijd zal de buitenkant vocht opnemen. Dit heeft effect op het ademend vermogen van je schoen. Door je schoenen te impregneren wordt de buitenkant weer waterafstotend en wordt het ademend vermogen hersteld. Deze flacon met sponsje kan ook gebruikt worden op waterdichte schoen met bijvoorbeeld Gore-Tex of eVent.