Onderhoudsmiddelen
145197_150
Deze eco protect spray van Famaco is een erg handige spray en gemakkelijk in gebruik. De spray is waterafstotend en van oplosmiddel vrij. De spray beschermt tegen vlekken en regen. De spray kan gebruikt worden voor leer, suede, nubuck en textiel.
150060_150
Shoe freshener is een ontsmettende deodorantspray voor schoenen.
Kan worden gebruikt op alle soorten schoenen.
Geeft een frisse, aangename geur.
Bijzonder geschikt voor sportschoenen, sneakers en werkschoenen.
Igienizzante per scarpa
120140
Suede & Nubuck depper/flacon.
Vernieuwd de kleur van de schoenen.
Gemakkelijk aan te brengen
134410
De Waterproofing Wax for Leather van Nikwax is een veilig product voor gebruik op leren schoenen. Het biedt onmiddellijk langdurige waterafstotendheid (DWR), behoudt de ademende eigenschappen en vult de looistoffen van leer aan.
Waterproofing Wax for Leather is speciaal ontworpen en geoptimaliseerd voor gladleren schoeisel. De formule op waterbasis richt zich op lekkageplekken, kan worden gebruikt op nat of droog leer en verzacht het niet te veel.
819500_250
LM Geurverfrisser met muntgeur om de gerepareerde schoenen weer fris af te leveren.
134772_125
De Nikwax Nubuck & Suède Spray On is een veilige impregneer voor alle nubuck en suède (wandel)schoenen. Het brengt een langdurige ademende waterafstotende structuur aan.
134271_300
Spray maakt softshell langdurig waterafstotend, herstelt de ademende eigenschappen. Uw softshell kleding kan water opzuigen, alleen omdat het vuil is. Probeer het eerst te reinigen met Nikwax Tech Wash®.
120080_250
TRG Oil Protector maakt waterdicht en voedt.
Beschermt, voedt en verzacht leer en geolied leer.
Toepassing, leer en geolied leer.
Eigenschappen, voedt en verzacht het leer en verbetert de flexibiliteit. Vernieuwt het uiterlijk van het leer.
Door zijn waterdichte kracht beschermt het tegen regen en sneeuw.
134415_125
Gebruik Nikwax Conditioner for Leather™, bij het inlopen en impregneren van nieuw leren schoeisel. Voedt en maakt oud en uitgedroogd leer weer soepel.
Aanbevolen voor Gore-Tex®, SympaTex®.
Vuil verwijderen met een borstel of een natte doek.
Goed schudden voor gebruik. Druk de punt in de spons naar binnen om het zegel te verbreken.
Aanbrengen op nat of droog leer. Let op dat alle delen, naden en randen voldoende behandeld zijn.
Het te veel opgebrachte middel met een doek verwijderen.
165154
Herstelt de kleur van vaal geworden suède en nubuck en heeft een waterafstotende werking.
Geschikt voor alle TEX-materialen.