Onderhoudsmiddelen
145188_200
FAMACO SNEAKERS WATERPROOFER
beschermt alle leer, suède, nubuck, textiel en kunststoffen tegen vlekken en vuil.
Hoe te gebruiken:
Bij nieuwe producten de spray 2x aanbrengen (met een tussenpauze van +- 1uur)
Daarna iedere 3 a 4 weken herhalen om je product beschermt te houden
134793_125
De Nikwax Fabric & Leather met sponsje, is een veilig impregnatiemiddel voor alle soorten schoenen. Hoe goed je schoenen ook zijn, na verloop van tijd zal de buitenkant vocht opnemen. Dit heeft effect op het ademend vermogen van je schoen. Door je schoenen te impregneren wordt de buitenkant weer waterafstotend en wordt het ademend vermogen hersteld. Deze flacon met sponsje kan ook gebruikt worden op waterdichte schoen met bijvoorbeeld Gore-Tex of eVent.
134241_300
De Nikwax Dons Proof is een impregneer (wash-in) voor alle soorten donskleding en -slaapzakken. Het brengt een langdurige ademende waterafstotende structuur aan, waardoor je kleding of slaapzak (weer) beter bestand is tegen wat vochtigere omstandigheden.
*Op waterbasis, milieuvriendelijk, niet ontvlambaar en niet giftig.
*Als je je kleding flink hebt gedragen en het is vuil dan is het ons advies om het kledingstuk eerst te wassen met een wasmiddel dat geschikt is voor jouw kledingstuk alvorens je het opnieuw impregneert.
145135_399_250
L'Huile vernis (lakschoen olie spray) garandeert glans en voorkomt het kraken van lakleer.
Verwijder vuil met een borstel.
Houdt bus op 25 cm afstand en spray met korte tussenpozen.
Vermijd te veel sprayen, laten drogen en vervolgens met zachte doek opwrijven.
145060
Herstellende kleurspray voor het opfrissen van suède en nubuck.
134415_125
Gebruik Nikwax Conditioner for Leather™, bij het inlopen en impregneren van nieuw leren schoeisel. Voedt en maakt oud en uitgedroogd leer weer soepel.
Aanbevolen voor Gore-Tex®, SympaTex®.
Vuil verwijderen met een borstel of een natte doek.
Goed schudden voor gebruik. Druk de punt in de spons naar binnen om het zegel te verbreken.
Aanbrengen op nat of droog leer. Let op dat alle delen, naden en randen voldoende behandeld zijn.
Het te veel opgebrachte middel met een doek verwijderen.
134261_300
NikWax Softshell Proof zorgt voor en langdurige waterafstotende werking en herstelt de ademende werking van de softshell jas. Daarnaast zorgt het voor herstel van impregnatie die verloren ging door wrijving of slijtage.
120465
Voor satijnen schoenen.
Kleurstof om de kleur van satijn te veranderen.
Herstelt en doet de bestaande kleur herleven.
Waterbestendig
165123
De Marla suede & nubuck depper/flacon van 75 ml, herstelt de kleur van vaal geworden suède en nubuck en maakt waterafstotend.
Geschikt voor alle TEX-materialen.
819485
Conditioner voor schoenen en andere artikelen van suede en nubuck.
Door de hydraterende werking maakt het nubuck en suède bijzonder elastisch en voelt het zacht aan.
Het voedt de oppervlakken, herstelt de structuur en verbetert de waterafstotendheid zonder negatieve effecten op het ademend vermogen.