Onderhoudsmiddelen
145165_250
Reptile spray behandelt en geeft glans aan reptielen leder.
Verwijder vuil met een zachte doek.
Houdt bus op 25 cm afstand en spray met korte tussenpozen, vermijdt langdurig sprayen, laten drogen en dan nawrijven met een zachte doek.
134410
De Waterproofing Wax for Leather van Nikwax is een veilig product voor gebruik op leren schoenen. Het biedt onmiddellijk langdurige waterafstotendheid (DWR), behoudt de ademende eigenschappen en vult de looistoffen van leer aan.
Waterproofing Wax for Leather is speciaal ontworpen en geoptimaliseerd voor gladleren schoeisel. De formule op waterbasis richt zich op lekkageplekken, kan worden gebruikt op nat of droog leer en verzacht het niet te veel.
110545_200
BAMA SNEAKER CARE is een effectieve zorg schuim voor alle kleuren en materialen van sneaker schoenen. De Bama Sneaker Care is zeer gemakkelijk in gebruik; spuit de verzorgingsschuim op een zachte doek of borstel voor het opbrengen van de Bama Sneaker Care.
De verzorgingsschuim is geschikt voor alle types sneakers en sportschoenen, ook voor alle TEX Membranen! Controleer voor gebruik van de Bama Sneaker Care eerst de kleurechtheid van het materiaal op een minder zichtbare plaats.
Inhoud: 200ml.
134772_125
De Nikwax Nubuck & Suède Spray On is een veilige impregneer voor alle nubuck en suède (wandel)schoenen. Het brengt een langdurige ademende waterafstotende structuur aan.
145197_150
Deze eco protect spray van Famaco is een erg handige spray en gemakkelijk in gebruik. De spray is waterafstotend en van oplosmiddel vrij. De spray beschermt tegen vlekken en regen. De spray kan gebruikt worden voor leer, suede, nubuck en textiel.
134261_300
NikWax Softshell Proof zorgt voor en langdurige waterafstotende werking en herstelt de ademende werking van de softshell jas. Daarnaast zorgt het voor herstel van impregnatie die verloren ging door wrijving of slijtage.
120135_75
Zeepachtig middel.
Toepasbaar op alle kleuren.
Speciaal ontworpen spons voor diepe reiniging.
145140_125
Is speciaal ontworpen voor het voeden en beschermen van uw lederen schoenen, jassen, of andere soorten van dik leer.
145135_399_250
L'Huile vernis (lakschoen olie spray) garandeert glans en voorkomt het kraken van lakleer.
Verwijder vuil met een borstel.
Houdt bus op 25 cm afstand en spray met korte tussenpozen.
Vermijd te veel sprayen, laten drogen en vervolgens met zachte doek opwrijven.
145190
Lederen balsem herstelt: lederen meubels, kleding en lederwaren.
Diepgaande verzorging, herstelt de kleur, beschermt en maakt waterafstotend.
Reinig het leder met Raviv cuir.
Kleine hoeveelheid balsem op een schone doek aanbrengen, inwrijven met cirkelvormige bewegingen voor volledige dekking.
Laten drogen voor een paar minuten, met een zachte doek overtollige crème absorberen.