Onderhoudsmiddelen
145150_100
Mink-olie die in de diepte, voedt en beschermt.
Borstel met een zachte borstel om stof te verwijderen.
Het toepassen van vet met behulp van een doek, op het oppervlak van het leder.
Eenmaal droog, wrijven met een zachte doek.
Kleur: kleurloos.
134410
De Waterproofing Wax for Leather van Nikwax is een veilig product voor gebruik op leren schoenen. Het biedt onmiddellijk langdurige waterafstotendheid (DWR), behoudt de ademende eigenschappen en vult de looistoffen van leer aan.
Waterproofing Wax for Leather is speciaal ontworpen en geoptimaliseerd voor gladleren schoeisel. De formule op waterbasis richt zich op lekkageplekken, kan worden gebruikt op nat of droog leer en verzacht het niet te veel.
110545_200
BAMA SNEAKER CARE is een effectieve zorg schuim voor alle kleuren en materialen van sneaker schoenen. De Bama Sneaker Care is zeer gemakkelijk in gebruik; spuit de verzorgingsschuim op een zachte doek of borstel voor het opbrengen van de Bama Sneaker Care.
De verzorgingsschuim is geschikt voor alle types sneakers en sportschoenen, ook voor alle TEX Membranen! Controleer voor gebruik van de Bama Sneaker Care eerst de kleurechtheid van het materiaal op een minder zichtbare plaats.
Inhoud: 200ml.
134772_125
De Nikwax Nubuck & Suède Spray On is een veilige impregneer voor alle nubuck en suède (wandel)schoenen. Het brengt een langdurige ademende waterafstotende structuur aan.
111265_250
Fijn leer verzorging
- Gebruik
- Voor schoenen uit reptiel-,nappa- of geprint leer
- Wat doet het product
- Voedt, beschermt en geeft glans
- Speciale eigenschappen
- Vooral geschikt voor fijn leer
- Gemakkelijk te gebruiken spray, ook voor hoge schoenen
- Beschikbare kleuren
- Een product geschikt voor alle kleuren
- Werking
- Bevat speciale wassen om zelfs de meest gevoelige leersoorten te voeden.
150025
Kleurherstellende suede/nubuck spray is een sterk gepigmenteerde formule om de kleur van schoenen, tassen en kledingstukken in suède en nubuck te vernieuwen.
Rinnovatore camoscio
120080_250
TRG Oil Protector maakt waterdicht en voedt.
Beschermt, voedt en verzacht leer en geolied leer.
Toepassing, leer en geolied leer.
Eigenschappen, voedt en verzacht het leer en verbetert de flexibiliteit. Vernieuwt het uiterlijk van het leer.
Door zijn waterdichte kracht beschermt het tegen regen en sneeuw.
145125_250
Huile rénovatrice (Renovating oil spray) conditioner, verzacht en maakt waterafstotend.
Verwijder vuil met een soepele borstel.
Houdt bus op 25 cm afstand en spray met korte tussenpozen, vermijd langdurig sprayen, laten drogen gedurende 5 minuten.
145135_399_250
L'Huile vernis (lakschoen olie spray) garandeert glans en voorkomt het kraken van lakleer.
Verwijder vuil met een borstel.
Houdt bus op 25 cm afstand en spray met korte tussenpozen.
Vermijd te veel sprayen, laten drogen en vervolgens met zachte doek opwrijven.
