Onderhoudsmiddelen
112542
Deze suedespray zit nu nog in bussen van 250 ml maar worden 200 ml.
Voor alle suède & nubuck materialen.
Ook voor laarzen, jassen en tassen.
Frist de kleur op, onderhoudt en beschermt.
Met olie om daim & nubuck zacht en soepel te houden.
Pigmentering (kleurstof) frist de kleuren op.
Fluorkoolstof beschermt het daim & nubuck tegen water, vuil en vlekken.
GEBRUIKSAANWIJZING
Stof en vuil verwijderen van oppervlakte met een S & N borstel,
schud de spray voor gebruik,
spuit gelijkmatig vanaf een afstand van 20cm, zonder het materiaal doornat te maken ,
10 minuten laten drogen.
145197_150
Deze eco protect spray van Famaco is een erg handige spray en gemakkelijk in gebruik. De spray is waterafstotend en van oplosmiddel vrij. De spray beschermt tegen vlekken en regen. De spray kan gebruikt worden voor leer, suede, nubuck en textiel.
134793_125
De Nikwax Fabric & Leather met sponsje, is een veilig impregnatiemiddel voor alle soorten schoenen. Hoe goed je schoenen ook zijn, na verloop van tijd zal de buitenkant vocht opnemen. Dit heeft effect op het ademend vermogen van je schoen. Door je schoenen te impregneren wordt de buitenkant weer waterafstotend en wordt het ademend vermogen hersteld. Deze flacon met sponsje kan ook gebruikt worden op waterdichte schoen met bijvoorbeeld Gore-Tex of eVent.
120065
Suedespray. Herstelt de kleur van suede, nubuck en microvezel.
Toepassing, suede, nubuck en microvezel.
Eigenschappen, herstelt de kleur en beschermt tegen vocht.
Getest en aanbevolen voor schoeisel en kledingmembranen zoals Gore-Tex.
134241_300
De Nikwax Dons Proof is een impregneer (wash-in) voor alle soorten donskleding en -slaapzakken. Het brengt een langdurige ademende waterafstotende structuur aan, waardoor je kleding of slaapzak (weer) beter bestand is tegen wat vochtigere omstandigheden.
*Op waterbasis, milieuvriendelijk, niet ontvlambaar en niet giftig.
*Als je je kleding flink hebt gedragen en het is vuil dan is het ons advies om het kledingstuk eerst te wassen met een wasmiddel dat geschikt is voor jouw kledingstuk alvorens je het opnieuw impregneert.
124099
Suedeonderhoud in spuitbus
Dekkende kleurrenovator.
leverbaar in diverse actuele kleuren.
819499_250
LM Geurverfrisser met een frisse natuurgeur om de gerepareerde schoenen weer fris af te leveren.