Onderhoudsmiddelen
145060
Herstellende kleurspray voor het opfrissen van suède en nubuck.
134271_300
Spray maakt softshell langdurig waterafstotend, herstelt de ademende eigenschappen. Uw softshell kleding kan water opzuigen, alleen omdat het vuil is. Probeer het eerst te reinigen met Nikwax Tech Wash®.
124080
Deer suedespray.
Leverbaar in 15 kleuren.
Maak schoenen eerst schoon met een suède borstel.
Verwijder evt vlekken met een suède-gum of suedeblock.
Haal de kleur weer op met de Deerspray.
Even laten drogen en zacht opborstelen.
134772_125
De Nikwax Nubuck & Suède Spray On is een veilige impregneer voor alle nubuck en suède (wandel)schoenen. Het brengt een langdurige ademende waterafstotende structuur aan.
112542
Deze suedespray zit nu nog in bussen van 250 ml maar worden 200 ml.
Voor alle suède & nubuck materialen.
Ook voor laarzen, jassen en tassen.
Frist de kleur op, onderhoudt en beschermt.
Met olie om daim & nubuck zacht en soepel te houden.
Pigmentering (kleurstof) frist de kleuren op.
Fluorkoolstof beschermt het daim & nubuck tegen water, vuil en vlekken.
GEBRUIKSAANWIJZING
Stof en vuil verwijderen van oppervlakte met een S & N borstel,
schud de spray voor gebruik,
spuit gelijkmatig vanaf een afstand van 20cm, zonder het materiaal doornat te maken ,
10 minuten laten drogen.
110756
De MAGIC PROTECTOR, de bijzonder effectieve impregneermiddel voor alle materialen, biedt langdurige bescherming en is bijzonder zacht voor materiaal, mens en milieu. De magische functie van het lotusbladeffect verandert de oppervlaktestructuur vergelijkbaar met die van een lotusblad in de natuur: vuil en water worden afgestoten.
145058_100
Raviv Daim herstelt verkleurde suède en nubuck.
Verwijder stof met een natuurlijke crêpe borstel.
Spray op 15 cm afstand.
Laten drogen gedurende 15 minuten.
134241_300
De Nikwax Dons Proof is een impregneer (wash-in) voor alle soorten donskleding en -slaapzakken. Het brengt een langdurige ademende waterafstotende structuur aan, waardoor je kleding of slaapzak (weer) beter bestand is tegen wat vochtigere omstandigheden.
*Op waterbasis, milieuvriendelijk, niet ontvlambaar en niet giftig.
*Als je je kleding flink hebt gedragen en het is vuil dan is het ons advies om het kledingstuk eerst te wassen met een wasmiddel dat geschikt is voor jouw kledingstuk alvorens je het opnieuw impregneert.
145065
Herstelt de kleur van vaal geworden suède en nubuck en maakt waterafstotend.
145198
Leervet op basis van wassen en natuurlijke oliën.
Beschermt, voedt en maakt alle gladde leersoorten waterafstotend.