Onderhoudsmiddelen
140115_004_55
Zie ook art. 120460 > Leather Penetrating Dye
Dringt diep in het leer.
Niet geschikt voor nubuck, suède en lakleder.
GEBRUIKSAANWIJZING:
Oppervlakte goed schoonmaken met leder cleaner.
Gelijkmatig opbrengen met bijgeleverd kwastje.
indien nodig herhalen.
Laten drogen.
Daarna behandelen met een schoencrème voor een mooie glans.
124092
Onderhoudsmiddel voor afgedekte, gladde en generfde ledersoorten.
Voedt en verzorgt leder.
Door het regelmatig met Cosmetic For Leather te behandelen behoudt het de natuurlijke souplesse.
Speciaal ontwikkeld voor meubelleder, niet geschikt voor suéde.
GEBRUIKSAANWIJZING:
Het leder eerst reinigen met Multi Cleaner.
Fles schudden voor gebruik.
Cosmetic For Leather in transparant of bijpassende kleur gebruiken.
Enkele druppels met een zachte doek opbrengen en goed uitwrijven.
133100
Lederdressing 500 ml wordt met sprayer geleverd
Lederdressing met lanoline.
Leder is een ademend, levend natuurproduct. Rapide lederdressing is een reinigend en voedend onderhoudsmiddel, speciaal ontwikkeld voor leder. Ideaal voor alle lederen producten zoals, hoofdstellen, tuigen, lederen laarzen maar ook voor tassen, riemen, schoenen, meubelen etc. (uitgezonderd suède). Regelmatig onderhoud houdt het leder soepel, waterafstotend en verlengt de levensduur. Het voorkomt uitdrogen, barsten en vuil worden. Het ontbreken van elke chemische toevoeging maakt Rapide lederdressing geschikt voor de meest fijne ledersoorten. Het bevat uitsluitend natuurlijke reinigingsmiddelen en diverse zachte en voedzame oliën. Is een emulsie van hoogwaardige grondstoffen als lanoline, carnaubawas ( plantaardig).
Gebruiksaanwijzing:
Voor gebruik goed schudden. Met schone doek of spons de lederdressing aanbrengen, goed inwrijven en enige tijd laten intrekken. Daarna met een schone droge doek goed uitwrijven, tot de oorspronkelijke glans is teruggekeerd. Regelmatig gebruik houdt het leder mooi, levendig en soepel. Door diep indringen wordt het leder gevoed.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer!!! Vorstvrij bewaren. Niet gebruiken op suède.
188010_100
Pro Sports Biotic is een geurneutralisator op probiotische basis zonder dat de nadelige, uitdrogende, eigenschappen van alcohol zijn toegevoegd aan het product.
Dit maakt dat Pro Sports Biotic met recht een "groen"maar vooral veilig product genoemd mag worden.
Het verwijdert onaangename geuren in schoenen, onderdrukt de ontwikkeling van schimmels en vermindert het risico op schimmelinfecties.
Worden bij een bestelling van 12 stuks in een showdoos geleverd.
120100_100
Spray à 100 ml.
Voor alle leertypes
Eigenschappen:
Fixeert de kleur aan de binnenkant van de schoen.
Voorkomt verkleuring op voeten en sokken.
132099_200
Collonil Waxleather beschermt, verzorgt en voedt gewaxte- en matte leersoorten.
Met bijenwas.
Geschikt voor o.a.
analine, nappa en pull up leer.
Ook te gebruiken bij Hightech materialen.
133145_250
Leather Oil is een kleurloze onderhoudsolie geschikt voor gedekverfd, semi-aniline en handwish leder (ongeschikt voor nubuck/suède). Lederolie voedt, onderhoudt en zorgt ervoor dat het leder soepel blijft. Tevens voorkomt Lederolie craquelé (barstjes in de laklaag van het leder). Lederolie is ideaal voor meubelen die reeds geruime tijd (jaren) geen onderhoudsbeurt hebben ondergaan!
145025
Famaco poets verzorgt het leder, hersteld de kleur en zorgt voor langdurige glans.
Voor metallic kleuren, zie artikel 145027.
145200
Famaco Intense Balm 1931
De Baume Intense is een echt verfraaiende formule. Zijn speciale formule verrijkt met bijenwas, carnauba en cedar olie maakt het mogelijk om hoogglans en patina te creëren.
