Onderhoudsmiddelen
133701
Gemakkelijke en snelle schoenpoets met een sponsje in de deksel.
Hoeft niet uitgepoetst te worden!
145030
Schoencrème in handige tube met spons.
Frist de kleur op.
Extra langdurige glans.
Waterafstotend.
145042_399_100
High Gloss is een hoogwaardige pasta met bijenwas, die een glanzende spiegelafwerking geeft (veel sneller dan een standaard waxpasta).
120125
Zelfglanzende natuurlijke vloeibare was op crèmebasis.
Voedt, verzorgt en behoudt de soepelheid van het leer.
Niet nodig om uit te poetsen na behandeling.
132080_200
Collonil Waterstop is de optimale beschermer voor gladleer, nubuck, suède.
Ook te gebruiken bij Hightech materialen.
133615_200
Urad Oily Nubuck crême 200 gram is een speciaal nubuck onderhoudsproduct. Dus voor opgeruwd, mat of olie-achtig leer dat niet glanst.
Pot neutraal van kleur (voor alle kleuren nubuck geschikt) en inhoud 200 gram met spons in pot op binnendeksel.
145197_150
Deze eco protect spray van Famaco is een erg handige spray en gemakkelijk in gebruik. De spray is waterafstotend en van oplosmiddel vrij. De spray beschermt tegen vlekken en regen. De spray kan gebruikt worden voor leer, suede, nubuck en textiel.
111940
Zelfglansspons voor gladleer, geeft direct hoge glans en beschermt.
GEBRUIKSAANWIJZING
-Stof en vuil verwijderen van oppervlakte
-Wrijf de spons zacht over het oppervlakte
133152
Een kleurherstellende ledercrème. Biedt lichte bescherming tegen vlekken en UV-straling en houdt het leder zacht en soepel. Het verlengt de levensduur en houdt het leder langer mooi. Verkrijgbaar in kleurloos en vele gangbare kleuren.
De opvolger van Beauty Finish
145029_100
Schoonmaak creme voor metallic leer.
Met bijenwas en carnauba wax.
Reinigt zachtjes en verfrist de originele mooie uitstraling.
