Onderhoudsmiddelen
132080_200
Collonil Waterstop is de optimale beschermer voor gladleer, nubuck, suède.
Ook te gebruiken bij Hightech materialen.
133615_200
Urad Oily Nubuck crême 200 gram is een speciaal nubuck onderhoudsproduct. Dus voor opgeruwd, mat of olie-achtig leer dat niet glanst.
Pot neutraal van kleur (voor alle kleuren nubuck geschikt) en inhoud 200 gram met spons in pot op binnendeksel.
145197_150
Deze eco protect spray van Famaco is een erg handige spray en gemakkelijk in gebruik. De spray is waterafstotend en van oplosmiddel vrij. De spray beschermt tegen vlekken en regen. De spray kan gebruikt worden voor leer, suede, nubuck en textiel.
111940
Zelfglansspons voor gladleer, geeft direct hoge glans en beschermt.
GEBRUIKSAANWIJZING
-Stof en vuil verwijderen van oppervlakte
-Wrijf de spons zacht over het oppervlakte
133152
Een kleurherstellende ledercrème. Biedt lichte bescherming tegen vlekken en UV-straling en houdt het leder zacht en soepel. Het verlengt de levensduur en houdt het leder langer mooi. Verkrijgbaar in kleurloos en vele gangbare kleuren.
De opvolger van Beauty Finish
145029_100
Schoonmaak creme voor metallic leer.
Met bijenwas en carnauba wax.
Reinigt zachtjes en verfrist de originele mooie uitstraling.
120130_75
Witsel. Hoge dekkracht.
Gemakkelijk toe te passen.
Eénmaal droog, vlekt niet.
132030_100
Collonil Colourstop vermindert het afgeven van kleur aan kousen, sokken en voeten in de schoen.
Ook wel colorfix genoemd.
133130_180
Een hoogwaardige ledercrème speciaal voor het onderhoud van lederen meubelen en accesoires zoals kleding,schoenen en tassen. Het houdt het leder soepel en heeft een verzorgende werking.