Onderhoudsmiddelen
124095_150
Ontvettingsspray voor glad, generfd en aniline leder. Verwijdert vetvlekken uit meubels, jassen, schoenen etc. Minder geschikt voor geschuurde leersoorten zoals suède.
Bus zeer goed schudden. Op afstand van ca 15 cm opspuiten, ook rondom de te behandelen plek. Volkomen laten drogen totdat witte poeder laag zichtbaar is. ( ca. 2 uur). Niet geforceerd drogen. Poeder laag verwijderen met poetsdoek of stofzuiger. Indien vetvlek niet geheel is verwijderd, behandeling herhalen. Het leder, nadat het volkomen is opgedroogd, voorzichtig met een vochtige doek afnemen. Opfrissen en op kleur brengen met Cosmetic
140117
Kleurende crème in potje à 50 ml.
VG kleurcreme met pigment voor beschadigde plekken.
De VG kleur creme!
145030
Schoencrème in handige tube met spons.
Frist de kleur op.
Extra langdurige glans.
Waterafstotend.
150070_30
Mink oil is een vet voor het beschermen en het voeden van zacht leer en gevet leer.
Olio di visone
120070_250
Kleurloze spray om leer en synthetisch leer te polijsten.
Eigenschappen, verheldert het oppervlak van gladde leren kledingstukken. Herstelt de kleuren die dof zijn geworden door zonlicht of andere oorzaken.
Eenvoudig aan te brengen.
140118
De nieuwe VG Kleurcreme met een kleine verandering en een nieuw assortiment kleuren.
133105_200
Ledercrème is een product om leder regelmatig te onderhouden.
Trekt goed in de poriën van het leder en houd het soepel.
Conserveert het leder en is te gebruiken op meubelen,schoenen, tassen, jassen, zadels, hoofdstellen, etc.
Gebruiksaanwijzing: Met een doekje of sponsje goed inwrijven, enige tijd laten intrekken en zonodig uitwrijven.
Bij regelmatig gebruik blijft het leder soepel en waterafstotend.
Verlengt de levensduur van het leder.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer.
145140_125
Is speciaal ontworpen voor het voeden en beschermen van uw lederen schoenen, jassen, of andere soorten van dik leer.
111130
Schoencreme in tube.
Voedt, beschermt, geeft glans en haalt kleur op.
120005
Elastische verf in spuitbus, eerder bekend onder de naam Magix. Verf voor het bijwerken of veranderen van de kleur van de schoen.