Onderhoudsmiddelen
133126_300
Een impregneermiddel dat al uw hightech (sport)kleding opnieuw vuil- en waterafstotend kan maken volgens de wash- in methode.
Het herstelt de specifieke eigenschappen van deze ademende waterdichte kleding ook als u deze in de machine wast!
145165_250
Reptile spray behandelt en geeft glans aan reptielen leder.
Verwijder vuil met een zachte doek.
Houdt bus op 25 cm afstand en spray met korte tussenpozen, vermijdt langdurig sprayen, laten drogen en dan nawrijven met een zachte doek.
124097
Leder schoenenverf in diverse kleuren.
De verf is bedoeld voor glad leer, en is elastisch.
Het bladdert niet af bij beweging.
De verf heeft van nature een prachtige glans en hoeft niet afgewerkt te worden met lak of vernis.
Het is niet handig om voor een lichtere kleur dan de oorspronkelijke kleur te kiezen als U Uw schoenen gaat verven.
Niet alleen omdat U hier veel verf voor nodig heeft maar ook omdat de donkere kleur weer snel kan `doorschijnen`.
Dit komt doordat meerdere lagen schoenverf op elkaar eerder afbreken dan een enkele laag schoenverf.
Ook ziet U een donkere laag eerder door een lichte laag heen schijnen dan andersom.
133100
Lederdressing 500 ml wordt met sprayer geleverd
Lederdressing met lanoline.
Leder is een ademend, levend natuurproduct. Rapide lederdressing is een reinigend en voedend onderhoudsmiddel, speciaal ontwikkeld voor leder. Ideaal voor alle lederen producten zoals, hoofdstellen, tuigen, lederen laarzen maar ook voor tassen, riemen, schoenen, meubelen etc. (uitgezonderd suède). Regelmatig onderhoud houdt het leder soepel, waterafstotend en verlengt de levensduur. Het voorkomt uitdrogen, barsten en vuil worden. Het ontbreken van elke chemische toevoeging maakt Rapide lederdressing geschikt voor de meest fijne ledersoorten. Het bevat uitsluitend natuurlijke reinigingsmiddelen en diverse zachte en voedzame oliën. Is een emulsie van hoogwaardige grondstoffen als lanoline, carnaubawas ( plantaardig).
Gebruiksaanwijzing:
Voor gebruik goed schudden. Met schone doek of spons de lederdressing aanbrengen, goed inwrijven en enige tijd laten intrekken. Daarna met een schone droge doek goed uitwrijven, tot de oorspronkelijke glans is teruggekeerd. Regelmatig gebruik houdt het leder mooi, levendig en soepel. Door diep indringen wordt het leder gevoed.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer!!! Vorstvrij bewaren. Niet gebruiken op suède.
819500_250
LM Geurverfrisser met muntgeur om de gerepareerde schoenen weer fris af te leveren.
120465
Voor satijnen schoenen.
Kleurstof om de kleur van satijn te veranderen.
Herstelt en doet de bestaande kleur herleven.
Waterbestendig
134772_125
De Nikwax Nubuck & Suède Spray On is een veilige impregneer voor alle nubuck en suède (wandel)schoenen. Het brengt een langdurige ademende waterafstotende structuur aan.
145206_100
De gelee delicate werd speciaal gemaakt om de meest kostbare ledersoorten in uitmuntende conditie te houden. De crème zorgt voor een milde reiniging en voedt het leder dankzij de hoge concentratie aan bijenwas en shea butter.