Onderhoudsmiddelen
819500_250
LM Geurverfrisser met muntgeur om de gerepareerde schoenen weer fris af te leveren.
120125
Zelfglanzende natuurlijke vloeibare was op crèmebasis.
Voedt, verzorgt en behoudt de soepelheid van het leer.
Niet nodig om uit te poetsen na behandeling.
133126_300
Een impregneermiddel dat al uw hightech (sport)kleding opnieuw vuil- en waterafstotend kan maken volgens de wash- in methode.
Het herstelt de specifieke eigenschappen van deze ademende waterdichte kleding ook als u deze in de machine wast!
124095_150
Ontvettingsspray voor glad, generfd en aniline leder. Verwijdert vetvlekken uit meubels, jassen, schoenen etc. Minder geschikt voor geschuurde leersoorten zoals suède.
Bus zeer goed schudden. Op afstand van ca 15 cm opspuiten, ook rondom de te behandelen plek. Volkomen laten drogen totdat witte poeder laag zichtbaar is. ( ca. 2 uur). Niet geforceerd drogen. Poeder laag verwijderen met poetsdoek of stofzuiger. Indien vetvlek niet geheel is verwijderd, behandeling herhalen. Het leder, nadat het volkomen is opgedroogd, voorzichtig met een vochtige doek afnemen. Opfrissen en op kleur brengen met Cosmetic
165130
Marla schoencreme welke voedt, beschermt gladleer en herstelt de kleur. De schoenpoets van Marla in 50 kleuren!
Voorzien van bijenwas.
Pot à 50 ml.
145200
Famaco Intense Balm 1931
De Baume Intense is een echt verfraaiende formule. Zijn speciale formule verrijkt met bijenwas, carnauba en cedar olie maakt het mogelijk om hoogglans en patina te creëren.
150015
LM Home schoencreme in een tube, dit zijn hoogwaardige cremes voor het polijsten en beschermen van leren schoenen.
Verkrijgbaar in 32 kleuren.
Crema per calzature in tubetto
120230
Zelfglanzend met natuurlijke crèmewassen.
Voedt en geeft onmiddellijk glans zonder te borstelen.
Gemakkelijke aan te brengen.
165159_250
Speciaal geformuleerd voor het herstellen van geolied en gewaxt leer.
De waterafstotende spray wordt aanbevolen voor (outdoor)schoenen met een ademend en waterdicht membraan.
Geschikt voor alle TEX-materialen.