Onderhoudsmiddelen
120332
Verf voor glad leer, synthetische materialen en canvas. Met de TRG Easy dye verft u zelfs van wit naar zwart. Het repareert bekrast en versleten leer en herstelt de kleur.
Geen verdere afwerking vereist.
132099_200
Collonil Waxleather beschermt, verzorgt en voedt gewaxte- en matte leersoorten.
Met bijenwas.
Geschikt voor o.a.
analine, nappa en pull up leer.
Ook te gebruiken bij Hightech materialen.
133615_200
Urad Oily Nubuck crême 200 gram is een speciaal nubuck onderhoudsproduct. Dus voor opgeruwd, mat of olie-achtig leer dat niet glanst.
Pot neutraal van kleur (voor alle kleuren nubuck geschikt) en inhoud 200 gram met spons in pot op binnendeksel.
111190
Schoencreme van Bama in een glazen pot.
Reinigt, voedt, geeft glans, haalt de kleur op en beschermt.
133000
Ledercrème / Ledervet is een product om leder regelmatig te onderhouden.
Trekt goed in de poriën van het leder en houd het leder soepel. Conserveert het leder en is te gebruiken. op schoenen, zadels, hoofdstellen etc.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer. Bevat minerale oliën gemengd met hoogwaardige wassen.
Gebruiksaanwijzing:
Met een doekje of sponsje goed inwrijven, enige tijd laten intrekken en zonodig uitwrijven. Bij regelmatig gebruik blijft het leder soepel en waterafstotend. Verlengt de levensduur van het leder.
819499_250
LM Geurverfrisser met een frisse natuurgeur om de gerepareerde schoenen weer fris af te leveren.
120130_75
Witsel. Hoge dekkracht.
Gemakkelijk toe te passen.
Eénmaal droog, vlekt niet.