Onderhoudsmiddelen
111940
Zelfglansspons voor gladleer, geeft direct hoge glans en beschermt.
GEBRUIKSAANWIJZING
-Stof en vuil verwijderen van oppervlakte
-Wrijf de spons zacht over het oppervlakte
110756
De MAGIC PROTECTOR, de bijzonder effectieve impregneermiddel voor alle materialen, biedt langdurige bescherming en is bijzonder zacht voor materiaal, mens en milieu. De magische functie van het lotusbladeffect verandert de oppervlaktestructuur vergelijkbaar met die van een lotusblad in de natuur: vuil en water worden afgestoten.
819499_250
LM Geurverfrisser met een frisse natuurgeur om de gerepareerde schoenen weer fris af te leveren.
120255
Crème op wasbasis verrijkt met fluoride.
Het voedt, glanst en voorkomt kleurvervaging.
Het fluoridegehalte geeft het bescherming tegen regen en vocht.
111270_50
Reinigt, voedt, geeft glans en haalt de kleur op voor alle gladde leder soorten.
145170_250
Metallic spray conserveert en polijst alle metallic leer (zoals goud, zilver, brons, etc.).
Verwijder vuil met een zachte doek.
Houdt bus op 25 cm afstand en spray met korte tussenpozen, vermijdt langdurig sprayen, laten drogen en dan nawrijven met een zachte doek.
133610
De bekende zelfglanzende leercrème.
Gemakkelijk, snel en goed onderhoud voor uw leer.
Van Italiaanse topkwaliteit.
Hoe minder u gebruikt, hoe beter voor het leer ( less is best!! )
Gebruiksaanwijzing Urad : Doop bijgeleverde spons in de crème en schraap spons af aan de rand van de pot.
Laat Urad indrogen voor een glans ZONDER uitborstelen.
Spoel na gebruik de spons uit onder lauw water.
Zodat deze schoon en droog is voor een volgende behandeling.
134410
De Waterproofing Wax for Leather van Nikwax is een veilig product voor gebruik op leren schoenen. Het biedt onmiddellijk langdurige waterafstotendheid (DWR), behoudt de ademende eigenschappen en vult de looistoffen van leer aan.
Waterproofing Wax for Leather is speciaal ontworpen en geoptimaliseerd voor gladleren schoeisel. De formule op waterbasis richt zich op lekkageplekken, kan worden gebruikt op nat of droog leer en verzacht het niet te veel.
145015
Brilliant Magic geeft een zelfglanzend effect.
Direct glans zonder te polijsten.
Alleen op schone materialen toepassen.
Goed laten drogen.