Verf voor glad leer, synthetische materialen en canvas. Met de TRG Easy dye verft u zelfs van wit naar zwart. Het repareert bekrast en versleten leer en herstelt de kleur. Geen verdere afwerking vereist.
De Nikwax Fabric & Leather met sponsje, is een veilig impregnatiemiddel voor alle soorten schoenen. Hoe goed je schoenen ook zijn, na verloop van tijd zal de buitenkant vocht opnemen. Dit heeft effect op het ademend vermogen van je schoen. Door je schoenen te impregneren wordt de buitenkant weer waterafstotend en wordt het ademend vermogen hersteld. Deze flacon met sponsje kan ook gebruikt worden op waterdichte schoen met bijvoorbeeld Gore-Tex of eVent.
Kleurstof alleen toepasbaar voor het veranderen van lichte kleuren naar donker.
Het wordt aanbevolen om TRG Schoencrème aan te brengen zodra het verfproces is voltooid.
Voor leer en synthestisch leer.
Tex-waterproof spray-on is een impregneermiddel op waterbasis volgens de spray methode.
Het maakt de buitenstof van buiten(sport) high tech kleding opnieuw waterafstotend en vuil werend, zonder het ademend vermogen (hardshell, softshell) aan te tasten.