Onderhoudsmiddelen
145204
Famaco collection 1931 Sublime Leather Cream. Créme Sublime van Famaco, topkwaliteit onderhoudscreme uit de collection 1931 van Famaco. De Famaco Crème Sublime Collection 1931 is een gekleurde schoencrème die de kleur van glad leer doet herleven. De gecombineerde werking van arganolie en natuurlijke wassen - bijenwas en carnaubawas - voedt en maakt glad leer glanzend.
Zie kleurkaarten120130_75
Witsel. Hoge dekkracht.
Gemakkelijk toe te passen.
Eénmaal droog, vlekt niet.
165153_250
Deze lakspray van Marla verwijdert vuil en vet en herstelt de oorspronkelijke glans van lakleer en metallic
133610
De bekende zelfglanzende leercrème.
Gemakkelijk, snel en goed onderhoud voor uw leer.
Van Italiaanse topkwaliteit.
Hoe minder u gebruikt, hoe beter voor het leer ( less is best!! )
Gebruiksaanwijzing Urad : Doop bijgeleverde spons in de crème en schraap spons af aan de rand van de pot.
Laat Urad indrogen voor een glans ZONDER uitborstelen.
Spoel na gebruik de spons uit onder lauw water.
Zodat deze schoon en droog is voor een volgende behandeling.
165126
De Marla lakleer onderhoudsmiddel in een flacon, reinigt, voedt, voorkomt scheurtjes en geeft glans aan lakleer en metallic.
150005
LM Home schoencreme, hoogwaardige creme voor het polijsten en beschermen van leren schoenen.
Crema per calzature
120340
Verf die de kleur verandert, zelfs van wit naar zwart in 5 Fluoriserende kleuren.
Repareert bekrast en versleten leer.
Herstelt de kleur.
Geen verdere afwerking vereist.
Voor leer, synthetisch leer en canvas.
133112_150
Waxcoating is een product voor het onderhoud van waxkleding en andere waxproducten. Het zorgt ervoor dat uw te onderhouden producten weer waterafstotend worden en er weer verzorgd uitzien.
Gebruiksaanwijzing: Eerst het te waxen artikel goed schoonmaken, indien nodig met water. Laten drogen en de wax goed in de stof inwrijven.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer.