Onderhoudsmiddelen
140117
Kleurende crème in potje à 50 ml.
VG kleurcreme met pigment voor beschadigde plekken.
De VG kleur creme!
145030
Schoencrème in handige tube met spons.
Frist de kleur op.
Extra langdurige glans.
Waterafstotend.
145042_399_100
High Gloss is een hoogwaardige pasta met bijenwas, die een glanzende spiegelafwerking geeft (veel sneller dan een standaard waxpasta).
120160
Lakolie.
Herleeft de helderheid en voorkom barsten.
Verandert de kleur niet.
133130_180
Een hoogwaardige ledercrème speciaal voor het onderhoud van lederen meubelen en accesoires zoals kleding,schoenen en tassen. Het houdt het leder soepel en heeft een verzorgende werking.
165134_150
Blikje ledervet kleurloos à 150 ml, voor verzorging van gladleder.
120005
Elastische verf in spuitbus, eerder bekend onder de naam Magix. Verf voor het bijwerken of veranderen van de kleur van de schoen.
145204
Famaco collection 1931 Sublime Leather Cream. Créme Sublime van Famaco, topkwaliteit onderhoudscreme uit de collection 1931 van Famaco. De Famaco Crème Sublime Collection 1931 is een gekleurde schoencrème die de kleur van glad leer doet herleven. De gecombineerde werking van arganolie en natuurlijke wassen - bijenwas en carnaubawas - voedt en maakt glad leer glanzend.
Zie kleurkaarten145029_100
Schoonmaak creme voor metallic leer.
Met bijenwas en carnauba wax.
Reinigt zachtjes en verfrist de originele mooie uitstraling.
120230
Zelfglanzend met natuurlijke crèmewassen.
Voedt en geeft onmiddellijk glans zonder te borstelen.
Gemakkelijke aan te brengen.
