Onderhoudsmiddelen
120125
Zelfglanzende natuurlijke vloeibare was op crèmebasis.
Voedt, verzorgt en behoudt de soepelheid van het leer.
Niet nodig om uit te poetsen na behandeling.
113170_100
Creme Traditionelle reinigt, voedt en conditioneert fijne leersoorten.
165153_250
Deze lakspray van Marla verwijdert vuil en vet en herstelt de oorspronkelijke glans van lakleer en metallic
111130
Schoencreme in tube.
Voedt, beschermt, geeft glans en haalt kleur op.
120005
Elastische verf in spuitbus, eerder bekend onder de naam Magix. Verf voor het bijwerken of veranderen van de kleur van de schoen.
145204
Famaco collection 1931 Sublime Leather Cream. Créme Sublime van Famaco, topkwaliteit onderhoudscreme uit de collection 1931 van Famaco. De Famaco Crème Sublime Collection 1931 is een gekleurde schoencrème die de kleur van glad leer doet herleven. De gecombineerde werking van arganolie en natuurlijke wassen - bijenwas en carnaubawas - voedt en maakt glad leer glanzend.
Zie kleurkaarten819500_250
LM Geurverfrisser met muntgeur om de gerepareerde schoenen weer fris af te leveren.
133105_200
Ledercrème is een product om leder regelmatig te onderhouden.
Trekt goed in de poriën van het leder en houd het soepel.
Conserveert het leder en is te gebruiken op meubelen,schoenen, tassen, jassen, zadels, hoofdstellen, etc.
Gebruiksaanwijzing: Met een doekje of sponsje goed inwrijven, enige tijd laten intrekken en zonodig uitwrijven.
Bij regelmatig gebruik blijft het leder soepel en waterafstotend.
Verlengt de levensduur van het leder.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer.
145165_250
Reptile spray behandelt en geeft glans aan reptielen leder.
Verwijder vuil met een zachte doek.
Houdt bus op 25 cm afstand en spray met korte tussenpozen, vermijdt langdurig sprayen, laten drogen en dan nawrijven met een zachte doek.