Onderhoudsmiddelen
133145_250
Leather Oil is een kleurloze onderhoudsolie geschikt voor gedekverfd, semi-aniline en handwish leder (ongeschikt voor nubuck/suède). Lederolie voedt, onderhoudt en zorgt ervoor dat het leder soepel blijft. Tevens voorkomt Lederolie craquelé (barstjes in de laklaag van het leder). Lederolie is ideaal voor meubelen die reeds geruime tijd (jaren) geen onderhoudsbeurt hebben ondergaan!
133701
Gemakkelijke en snelle schoenpoets met een sponsje in de deksel.
Hoeft niet uitgepoetst te worden!
140115
VOOR ZWART, zie art. 120460 > Leather Penetrating Dye
Dringt diep in het leer.
Niet geschikt voor nubuck, suède en lakleder.
GEBRUIKSAANWIJZING:
Oppervlakte goed schoonmaken met leder cleaner.
Gelijkmatig opbrengen met bijgeleverd kwastje.
indien nodig herhalen.
Laten drogen.
Daarna behandelen met een schoencrème voor een mooie glans.
134261_300
NikWax Softshell Proof zorgt voor en langdurige waterafstotende werking en herstelt de ademende werking van de softshell jas. Daarnaast zorgt het voor herstel van impregnatie die verloren ging door wrijving of slijtage.
145190
Lederen balsem herstelt: lederen meubels, kleding en lederwaren.
Diepgaande verzorging, herstelt de kleur, beschermt en maakt waterafstotend.
Reinig het leder met Raviv cuir.
Kleine hoeveelheid balsem op een schone doek aanbrengen, inwrijven met cirkelvormige bewegingen voor volledige dekking.
Laten drogen voor een paar minuten, met een zachte doek overtollige crème absorberen.
120160
Lakolie.
Herleeft de helderheid en voorkom barsten.
Verandert de kleur niet.
132080_200
Collonil Waterstop is de optimale beschermer voor gladleer, nubuck, suède.
Ook te gebruiken bij Hightech materialen.
133615_200
Urad Oily Nubuck crême 200 gram is een speciaal nubuck onderhoudsproduct. Dus voor opgeruwd, mat of olie-achtig leer dat niet glanst.
Pot neutraal van kleur (voor alle kleuren nubuck geschikt) en inhoud 200 gram met spons in pot op binnendeksel.
145197_150
Deze eco protect spray van Famaco is een erg handige spray en gemakkelijk in gebruik. De spray is waterafstotend en van oplosmiddel vrij. De spray beschermt tegen vlekken en regen. De spray kan gebruikt worden voor leer, suede, nubuck en textiel.