Onderhoudsmiddelen
110225_100
BAMA SNEAKER FRESH is afkomstig uit de nieuwe lijn sneaker verzorgingsproducten van Bama. Sneaker Fresh is een schoen deodorant.
GEBRUIKSAANWIJZING
Het product goed schudden met de dispenser naar beneden. Vervolgens steek je de deodorant in de schoen met de grotere opening naar de neus.
Dan de deodorant naar beneden drukken en 1 seconde spuiten. Inhoud 100 ml.
120335
Kleurstoffen die de kleur veranderen, zelfs van wit naar zwart.
Repareert bekrast en versleten leer.
Herstelt de kleur.
Geen verdere afwerking vereist.
Voor leer, synthetisch leer en canvas.
133130_180
Een hoogwaardige ledercrème speciaal voor het onderhoud van lederen meubelen en accesoires zoals kleding,schoenen en tassen. Het houdt het leder soepel en heeft een verzorgende werking.
110215_200
BAMA Sneaker Protect spray geeft een langdurige bescherming tegen vlekken, water, sneeuw en zout. BAMA Sneaker Protect handhaaft ook bij dit product de hoogste kwaliteitsnormen. De spray van BAMA Sneaker Protect is geschikt voor alle soorten leer en texmaterialen. Te gebruiken op schoenen, tassen, meubels en kleding. Niet geschikt voor lakleer en metalen oppervlakken.
Controleer eerst de kleurechtheid op een minder zichtbare plaats van de schoenen voordat u de BAMA Sneaker Protect gebruikt op de gehele schoen. Breng regelmatig de BAMA Sneaker Protect op voor een optimale bescherming. Product zonder CFK's.
Inhoud: 200ml.
140117
Kleurende crème in potje à 50 ml.
VG kleurcreme met pigment voor beschadigde plekken.
De VG kleur creme!
165126
De Marla lakleer onderhoudsmiddel in een flacon, reinigt, voedt, voorkomt scheurtjes en geeft glans aan lakleer en metallic.
150070_30
Mink oil is een vet voor het beschermen en het voeden van zacht leer en gevet leer.
Olio di visone
120080_250
TRG Oil Protector maakt waterdicht en voedt.
Beschermt, voedt en verzacht leer en geolied leer.
Toepassing, leer en geolied leer.
Eigenschappen, voedt en verzacht het leer en verbetert de flexibiliteit. Vernieuwt het uiterlijk van het leer.
Door zijn waterdichte kracht beschermt het tegen regen en sneeuw.
132066_100
Reinigingsvloeistof met opbrengspons voor gladleer, suède, nubuck en textiel.
Kan onverdund en dus direct worden toegepast.
Met frisse geur.
De opbrengspons absorbeert het vuil optimaal en zorgt voor een goede reiniging.
145020
De met zelfglans geïmpregneerde spons herstelt en beschermt alle gladde leersoorten in een handomdraai!