Onderhoudsmiddelen
120100_100
Spray à 100 ml.
Voor alle leertypes
Eigenschappen:
Fixeert de kleur aan de binnenkant van de schoen.
Voorkomt verkleuring op voeten en sokken.
120460
Kleurstof alleen toepasbaar voor het veranderen van lichte kleuren naar donker.
Het wordt aanbevolen om TRG Schoencrème aan te brengen zodra het verfproces is voltooid.
Voor leer en synthestisch leer.
132040_1000
Collonil Wonderspray voor het op kleur brengen van verkleurde suède en nubuck materialen.
134792_125
De Nikwax Fabric & Leather Spray is een veilig Spray-On impregnatiemiddel voor alle soorten schoenen. Hoe goed je schoenen ook zijn, na verloop van tijd zal de buitenkant vocht opnemen. Dit heeft effect op het ademend vermogen van je schoen. Door je schoenen te impregneren wordt de buitenkant weer waterafstotend en wordt het ademend vermogen hersteld. Deze spray kan ook gebruikt worden op waterdichte schoen met bijvoorbeeld Gore-Tex of eVent.
133145_250
Leather Oil is een kleurloze onderhoudsolie geschikt voor gedekverfd, semi-aniline en handwish leder (ongeschikt voor nubuck/suède). Lederolie voedt, onderhoudt en zorgt ervoor dat het leder soepel blijft. Tevens voorkomt Lederolie craquelé (barstjes in de laklaag van het leder). Lederolie is ideaal voor meubelen die reeds geruime tijd (jaren) geen onderhoudsbeurt hebben ondergaan!
133701
Gemakkelijke en snelle schoenpoets met een sponsje in de deksel.
Hoeft niet uitgepoetst te worden!
134410
De Waterproofing Wax for Leather van Nikwax is een veilig product voor gebruik op leren schoenen. Het biedt onmiddellijk langdurige waterafstotendheid (DWR), behoudt de ademende eigenschappen en vult de looistoffen van leer aan.
Waterproofing Wax for Leather is speciaal ontworpen en geoptimaliseerd voor gladleren schoeisel. De formule op waterbasis richt zich op lekkageplekken, kan worden gebruikt op nat of droog leer en verzacht het niet te veel.
133152
Een kleurherstellende ledercrème. Biedt lichte bescherming tegen vlekken en UV-straling en houdt het leder zacht en soepel. Het verlengt de levensduur en houdt het leder langer mooi. Verkrijgbaar in kleurloos en vele gangbare kleuren.
De opvolger van Beauty Finish
120300
Diepkleurende crème op wasbasis.
Reinigt, voedt en verfrist de kleur van lederwaren en bekleding.