Onderhoudsmiddelen
145010
Famacolor is een kleurende crème van 15 ml. die volledige dekking biedt, gebruikt om passende tinten te vernieuwen en herstellen van beschadigd leer.
145030
Schoencrème in handige tube met spons.
Frist de kleur op.
Extra langdurige glans.
Waterafstotend.
150090_50
Dubbin is een vet om te verzachten, conditioneren en maakt het leer waterdicht.
Grasso
120330
Verf voor glad leer, synthetische materialen en canvas. Met de TRG Easy dye verft u zelfs van wit naar zwart. Het repareert bekrast en versleten leer en herstelt de kleur.
Geen verdere afwerking vereist.
120332
Verf voor glad leer, synthetische materialen en canvas. Met de TRG Easy dye verft u zelfs van wit naar zwart. Het repareert bekrast en versleten leer en herstelt de kleur.
Geen verdere afwerking vereist.
133128_300
Tex-waterproof spray-on is een impregneermiddel op waterbasis volgens de spray methode.
Het maakt de buitenstof van buiten(sport) high tech kleding opnieuw waterafstotend en vuil werend, zonder het ademend vermogen (hardshell, softshell) aan te tasten.
145170_250
Metallic spray conserveert en polijst alle metallic leer (zoals goud, zilver, brons, etc.).
Verwijder vuil met een zachte doek.
Houdt bus op 25 cm afstand en spray met korte tussenpozen, vermijdt langdurig sprayen, laten drogen en dan nawrijven met een zachte doek.
111190
Schoencreme van Bama in een glazen pot.
Reinigt, voedt, geeft glans, haalt de kleur op en beschermt.
145204
Famaco collection 1931 Sublime Leather Cream. Créme Sublime van Famaco, topkwaliteit onderhoudscreme uit de collection 1931 van Famaco. De Famaco Crème Sublime Collection 1931 is een gekleurde schoencrème die de kleur van glad leer doet herleven. De gecombineerde werking van arganolie en natuurlijke wassen - bijenwas en carnaubawas - voedt en maakt glad leer glanzend.
Zie kleurkaarten
