Onderhoudsmiddelen
133100
Lederdressing 500 ml wordt met sprayer geleverd
Lederdressing met lanoline.
Leder is een ademend, levend natuurproduct. Rapide lederdressing is een reinigend en voedend onderhoudsmiddel, speciaal ontwikkeld voor leder. Ideaal voor alle lederen producten zoals, hoofdstellen, tuigen, lederen laarzen maar ook voor tassen, riemen, schoenen, meubelen etc. (uitgezonderd suède). Regelmatig onderhoud houdt het leder soepel, waterafstotend en verlengt de levensduur. Het voorkomt uitdrogen, barsten en vuil worden. Het ontbreken van elke chemische toevoeging maakt Rapide lederdressing geschikt voor de meest fijne ledersoorten. Het bevat uitsluitend natuurlijke reinigingsmiddelen en diverse zachte en voedzame oliën. Is een emulsie van hoogwaardige grondstoffen als lanoline, carnaubawas ( plantaardig).
Gebruiksaanwijzing:
Voor gebruik goed schudden. Met schone doek of spons de lederdressing aanbrengen, goed inwrijven en enige tijd laten intrekken. Daarna met een schone droge doek goed uitwrijven, tot de oorspronkelijke glans is teruggekeerd. Regelmatig gebruik houdt het leder mooi, levendig en soepel. Door diep indringen wordt het leder gevoed.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer!!! Vorstvrij bewaren. Niet gebruiken op suède.
133152
Een kleurherstellende ledercrème. Biedt lichte bescherming tegen vlekken en UV-straling en houdt het leder zacht en soepel. Het verlengt de levensduur en houdt het leder langer mooi. Verkrijgbaar in kleurloos en vele gangbare kleuren.
De opvolger van Beauty Finish
120220
Schoencreme in pot.
Zachte was op crèmebasis, met bijenwas.
Hoge dekkracht.
Voedt, glanst en voorkomt kleurvervaging.
Klik hier voor de kleurkaart
113170_100
Creme Traditionelle reinigt, voedt en conditioneert fijne leersoorten.
134251_300
Het Nr. 1, gemakkelijk te gebruiken, veilige en in de was te gebruiken product met hoge prestaties voor het waterdicht maken van kleding voor nat weer.
Gebruik Nikwax TX.Direct® Wash-In in de wasmachine...
Voor het beste resultaat alle niet-wasbare delen verwijderen en de kleding eerst reinigen met Nikwax Tech Wash®. Het is niet nodig de kleding eerst te drogen voor het impregneren.
Verwijder alle zeepresten uit het zeepbakje.
Doe maximaal 2 kledingstukken inde wasmachine.
Gebruik 100ml per kledingstuk.
Draai een synthetisch wasprogramma op 30° en centrifugeer op lage toeren.
Kleding waarvan de afgeplakte naden losraken, niet in de machine wassen.*
Om de waterafstotende eigenschappen niet te verliezen altijd wassen met Nikwax Tech Wash®. Gebruik geen traditioneel wasmiddel.
145206_100
De gelee delicate werd speciaal gemaakt om de meest kostbare ledersoorten in uitmuntende conditie te houden. De crème zorgt voor een milde reiniging en voedt het leder dankzij de hoge concentratie aan bijenwas en shea butter.
165130
Marla schoencreme welke voedt, beschermt gladleer en herstelt de kleur. De schoenpoets van Marla in 50 kleuren!
Voorzien van bijenwas.
Pot à 50 ml.
145040
Schoencrème verrijkt met echte bijenwas.
Biedt een extra glans effect aan.
Ideaal om extra glans te maken.
150000
Liquid shoe cream is een kleurende vloeibare crème voor schoenen. Het product is bedoeld voor het hydrateren, reconstrueren van het pigment en beschermen van het leer.
Cera fluida per pellame
120460
Kleurstof alleen toepasbaar voor het veranderen van lichte kleuren naar donker.
Het wordt aanbevolen om TRG Schoencrème aan te brengen zodra het verfproces is voltooid.
Voor leer en synthestisch leer.