Onderhoudsmiddelen
133615_200
Urad Oily Nubuck crême 200 gram is een speciaal nubuck onderhoudsproduct. Dus voor opgeruwd, mat of olie-achtig leer dat niet glanst.
Pot neutraal van kleur (voor alle kleuren nubuck geschikt) en inhoud 200 gram met spons in pot op binnendeksel.
120025
Opvolger van de Magix/Grison Indringverf.
Kleurstof op basis van alcohol, voor het verven van gladleer en glad synthetisch leer.
133040
Ledercrème is een product om leder regelmatig te onderhouden. Hier in 1 of 5 kg.
Trekt goed in de poriën van het leder en houd het soepel.
Conserveert het leder en is te gebruiken op schoenen, zadels, hoofdstellen, etc.
Gebruiksaanwijzing: Met een doekje of sponsje goed inwrijven, enige tijd laten intrekken en zonodig uitwrijven.
Bij regelmatig gebruik blijft het leder soepel en waterafstotend. Verlengt de levensduur van het leder.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer. Bevat minerale oliën gemengd met hoogwaardige wassen.
134271_300
Spray maakt softshell langdurig waterafstotend, herstelt de ademende eigenschappen. Uw softshell kleding kan water opzuigen, alleen omdat het vuil is. Probeer het eerst te reinigen met Nikwax Tech Wash®.
120160
Lakolie.
Herleeft de helderheid en voorkom barsten.
Verandert de kleur niet.
165134_150
Blikje ledervet kleurloos à 150 ml, voor verzorging van gladleder.
145010
Famacolor is een kleurende crème van 15 ml. die volledige dekking biedt, gebruikt om passende tinten te vernieuwen en herstellen van beschadigd leer.
145027
Beauty Cream verzorgt het leder, hersteld de kleur en zorgt voor langdurige glans.
Voor metallic.
Voor standaard kleuren, zie artikel 145025
111275_030_50
Zelfglanzend,voedt,beschermt en haalt de kleur op.
