Onderhoudsmiddelen
145020
De met zelfglans geïmpregneerde spons herstelt en beschermt alle gladde leersoorten in een handomdraai!
145010
Famacolor is een kleurende crème van 15 ml. die volledige dekking biedt, gebruikt om passende tinten te vernieuwen en herstellen van beschadigd leer.
145030
Schoencrème in handige tube met spons.
Frist de kleur op.
Extra langdurige glans.
Waterafstotend.
120332
Verf voor glad leer, synthetische materialen en canvas. Met de TRG Easy dye verft u zelfs van wit naar zwart. Het repareert bekrast en versleten leer en herstelt de kleur.
Geen verdere afwerking vereist.
133114_300
Een product voor het onderhoud van waxkleding en andere waxproducten.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer.
111190
Schoencreme van Bama in een glazen pot.
Reinigt, voedt, geeft glans, haalt de kleur op en beschermt.
120005
Elastische verf in spuitbus, eerder bekend onder de naam Magix. Verf voor het bijwerken of veranderen van de kleur van de schoen.
145204
Famaco collection 1931 Sublime Leather Cream. Créme Sublime van Famaco, topkwaliteit onderhoudscreme uit de collection 1931 van Famaco. De Famaco Crème Sublime Collection 1931 is een gekleurde schoencrème die de kleur van glad leer doet herleven. De gecombineerde werking van arganolie en natuurlijke wassen - bijenwas en carnaubawas - voedt en maakt glad leer glanzend.
Zie kleurkaarten120125
Zelfglanzende natuurlijke vloeibare was op crèmebasis.
Voedt, verzorgt en behoudt de soepelheid van het leer.
Niet nodig om uit te poetsen na behandeling.