Onderhoudsmiddelen
133145_250
Leather Oil is een kleurloze onderhoudsolie geschikt voor gedekverfd, semi-aniline en handwish leder (ongeschikt voor nubuck/suède). Lederolie voedt, onderhoudt en zorgt ervoor dat het leder soepel blijft. Tevens voorkomt Lederolie craquelé (barstjes in de laklaag van het leder). Lederolie is ideaal voor meubelen die reeds geruime tijd (jaren) geen onderhoudsbeurt hebben ondergaan!
124097
Leder schoenenverf in diverse kleuren.
De verf is bedoeld voor glad leer, en is elastisch.
Het bladdert niet af bij beweging.
De verf heeft van nature een prachtige glans en hoeft niet afgewerkt te worden met lak of vernis.
Het is niet handig om voor een lichtere kleur dan de oorspronkelijke kleur te kiezen als U Uw schoenen gaat verven.
Niet alleen omdat U hier veel verf voor nodig heeft maar ook omdat de donkere kleur weer snel kan `doorschijnen`.
Dit komt doordat meerdere lagen schoenverf op elkaar eerder afbreken dan een enkele laag schoenverf.
Ook ziet U een donkere laag eerder door een lichte laag heen schijnen dan andersom.
113161_100
Wit is een moeilijke kleur om schoon te houden, zeker voor schoenen!
Bama Sneaker Whitener:
- Hersteld de orginele witte kleur en vervaagde, vervuilde witte sneakers van leer, synthetisch leer, textiel of plastic.
- In één keer weer alles super wit, waardoor je sneakers als nieuw blijven.
- Eenvoudig te gebruiken door spons-aanbrengkop
- Super gemakkelijk, snel en ook ideaal voor onderweg.
110753_100
Effectieve geurverwijdering met de kracht van de natuur..
Of het nu na een lange dag of een avondje stappen is, schoenen hebben soms gewoon een frisse neus nodig. De productinnovatie MAGIC FRESHENER is gebaseerd op microbiologie en verwijdert effectief slechte geuren zonder chemicaliën en in harmonie met de natuur. In tegenstelling tot conventionele en op chemie gebaseerde producten, werkt MAGIC FRESHENER met een 2-fasen werkingsprincipe. Met behulp van slimme micro-organismen vernietigen absorbeerders van plantaardige oorsprong de voedingsbasis van de geurveroorzakende bacteriën en zorgen voor een onmiddellijke en langdurige frisheid.
150015
LM Home schoencreme in een tube, dit zijn hoogwaardige cremes voor het polijsten en beschermen van leren schoenen.
Verkrijgbaar in 32 kleuren.
Crema per calzature in tubetto
120255
Crème op wasbasis verrijkt met fluoride.
Het voedt, glanst en voorkomt kleurvervaging.
Het fluoridegehalte geeft het bescherming tegen regen en vocht.
113170_100
Creme Traditionelle reinigt, voedt en conditioneert fijne leersoorten.
134251_300
Het Nr. 1, gemakkelijk te gebruiken, veilige en in de was te gebruiken product met hoge prestaties voor het waterdicht maken van kleding voor nat weer.
Gebruik Nikwax TX.Direct® Wash-In in de wasmachine...
Voor het beste resultaat alle niet-wasbare delen verwijderen en de kleding eerst reinigen met Nikwax Tech Wash®. Het is niet nodig de kleding eerst te drogen voor het impregneren.
Verwijder alle zeepresten uit het zeepbakje.
Doe maximaal 2 kledingstukken inde wasmachine.
Gebruik 100ml per kledingstuk.
Draai een synthetisch wasprogramma op 30° en centrifugeer op lage toeren.
Kleding waarvan de afgeplakte naden losraken, niet in de machine wassen.*
Om de waterafstotende eigenschappen niet te verliezen altijd wassen met Nikwax Tech Wash®. Gebruik geen traditioneel wasmiddel.
145197_150
Deze eco protect spray van Famaco is een erg handige spray en gemakkelijk in gebruik. De spray is waterafstotend en van oplosmiddel vrij. De spray beschermt tegen vlekken en regen. De spray kan gebruikt worden voor leer, suede, nubuck en textiel.