Onderhoudsmiddelen
112542
Deze suedespray zit nu nog in bussen van 250 ml maar worden 200 ml.
Voor alle suède & nubuck materialen.
Ook voor laarzen, jassen en tassen.
Frist de kleur op, onderhoudt en beschermt.
Met olie om daim & nubuck zacht en soepel te houden.
Pigmentering (kleurstof) frist de kleuren op.
Fluorkoolstof beschermt het daim & nubuck tegen water, vuil en vlekken.
GEBRUIKSAANWIJZING
Stof en vuil verwijderen van oppervlakte met een S & N borstel,
schud de spray voor gebruik,
spuit gelijkmatig vanaf een afstand van 20cm, zonder het materiaal doornat te maken ,
10 minuten laten drogen.
120140
Suede & Nubuck flacon.
Vernieuwd de kleur van de schoenen.
Gemakkelijk aan te brengen
133130_180
Een hoogwaardige ledercrème speciaal voor het onderhoud van lederen meubelen en accesoires zoals kleding,schoenen en tassen. Het houdt het leder soepel en heeft een verzorgende werking.
134415_125
Gebruik Nikwax Conditioner for Leather™, bij het inlopen en impregneren van nieuw leren schoeisel. Voedt en maakt oud en uitgedroogd leer weer soepel.
Aanbevolen voor Gore-Tex®, SympaTex®.
Vuil verwijderen met een borstel of een natte doek.
Goed schudden voor gebruik. Druk de punt in de spons naar binnen om het zegel te verbreken.
Aanbrengen op nat of droog leer. Let op dat alle delen, naden en randen voldoende behandeld zijn.
Het te veel opgebrachte middel met een doek verwijderen.
124097
Leder schoenenverf in diverse kleuren.
De verf is bedoeld voor glad leer, en is elastisch.
Het bladdert niet af bij beweging.
De verf heeft van nature een prachtige glans en hoeft niet afgewerkt te worden met lak of vernis.
Het is niet handig om voor een lichtere kleur dan de oorspronkelijke kleur te kiezen als U Uw schoenen gaat verven.
Niet alleen omdat U hier veel verf voor nodig heeft maar ook omdat de donkere kleur weer snel kan `doorschijnen`.
Dit komt doordat meerdere lagen schoenverf op elkaar eerder afbreken dan een enkele laag schoenverf.
Ook ziet U een donkere laag eerder door een lichte laag heen schijnen dan andersom.
134793_125
De Nikwax Fabric & Leather met sponsje, is een veilig impregnatiemiddel voor alle soorten schoenen. Hoe goed je schoenen ook zijn, na verloop van tijd zal de buitenkant vocht opnemen. Dit heeft effect op het ademend vermogen van je schoen. Door je schoenen te impregneren wordt de buitenkant weer waterafstotend en wordt het ademend vermogen hersteld. Deze flacon met sponsje kan ook gebruikt worden op waterdichte schoen met bijvoorbeeld Gore-Tex of eVent.
120330
Verf voor glad leer, synthetische materialen en canvas. Met de TRG Easy dye verft u zelfs van wit naar zwart. Het repareert bekrast en versleten leer en herstelt de kleur.
Geen verdere afwerking vereist.