Onderhoudsmiddelen
165123
De Marla suede & nubuck flacon van 75 ml, herstelt de kleur van vaal geworden suède en nubuck en maakt waterafstotend.
Geschikt voor alle TEX-materialen.
145121
Famaco Cuirs Gras, het volledige onderhoudt voor alle vet-geolied leer.
Beschermt en herstelt het origineel matte aspect.
Verwijder vuil met een borstel.
Breng een druppel creme aan met behulp van de applicator, wrijf in met cirkelvormige bewegingen.
Laten drogen, borstel met een zachte borstel geschikt voor het vet-geolied leder.
120330
Verf voor glad leer, synthetische materialen en canvas. Met de TRG Easy dye verft u zelfs van wit naar zwart. Het repareert bekrast en versleten leer en herstelt de kleur.
Geen verdere afwerking vereist.
120332
Verf voor glad leer, synthetische materialen en canvas. Met de TRG Easy dye verft u zelfs van wit naar zwart. Het repareert bekrast en versleten leer en herstelt de kleur.
Geen verdere afwerking vereist.
132040_1000
Collonil Wonderspray voor het op kleur brengen van verkleurde suède en nubuck materialen.
145020
De met zelfglans geïmpregneerde spons herstelt en beschermt alle gladde leersoorten in een handomdraai!
124097
Leder schoenenverf in diverse kleuren.
De verf is bedoeld voor glad leer, en is elastisch.
Het bladdert niet af bij beweging.
De verf heeft van nature een prachtige glans en hoeft niet afgewerkt te worden met lak of vernis.
Het is niet handig om voor een lichtere kleur dan de oorspronkelijke kleur te kiezen als U Uw schoenen gaat verven.
Niet alleen omdat U hier veel verf voor nodig heeft maar ook omdat de donkere kleur weer snel kan `doorschijnen`.
Dit komt doordat meerdere lagen schoenverf op elkaar eerder afbreken dan een enkele laag schoenverf.
Ook ziet U een donkere laag eerder door een lichte laag heen schijnen dan andersom.
145027
Beauty Cream verzorgt het leder, hersteld de kleur en zorgt voor langdurige glans.
Voor metallic.
Voor standaard kleuren, zie artikel 145025
145042_399_100
High Gloss is een hoogwaardige pasta met bijenwas, die een glanzende spiegelafwerking geeft (veel sneller dan een standaard waxpasta).