Onderhoudsmiddelen
132040_1000
Collonil Wonderspray voor het op kleur brengen van verkleurde suède en nubuck materialen.
134792_125
De Nikwax Fabric & Leather Spray is een veilig Spray-On impregnatiemiddel voor alle soorten schoenen. Hoe goed je schoenen ook zijn, na verloop van tijd zal de buitenkant vocht opnemen. Dit heeft effect op het ademend vermogen van je schoen. Door je schoenen te impregneren wordt de buitenkant weer waterafstotend en wordt het ademend vermogen hersteld. Deze spray kan ook gebruikt worden op waterdichte schoen met bijvoorbeeld Gore-Tex of eVent.
145188_200
FAMACO SNEAKERS WATERPROOFER
beschermt alle leer, suède, nubuck, textiel en kunststoffen tegen vlekken en vuil.
Hoe te gebruiken:
Bij nieuwe producten de spray 2x aanbrengen (met een tussenpauze van +- 1uur)
Daarna iedere 3 a 4 weken herhalen om je product beschermt te houden
145010
Famacolor is een kleurende crème van 15 ml. die volledige dekking biedt, gebruikt om passende tinten te vernieuwen en herstellen van beschadigd leer.
145027
Beauty Cream verzorgt het leder, hersteld de kleur en zorgt voor langdurige glans.
Voor metallic.
Voor standaard kleuren, zie artikel 145025
134793_125
De Nikwax Fabric & Leather met sponsje, is een veilig impregnatiemiddel voor alle soorten schoenen. Hoe goed je schoenen ook zijn, na verloop van tijd zal de buitenkant vocht opnemen. Dit heeft effect op het ademend vermogen van je schoen. Door je schoenen te impregneren wordt de buitenkant weer waterafstotend en wordt het ademend vermogen hersteld. Deze flacon met sponsje kan ook gebruikt worden op waterdichte schoen met bijvoorbeeld Gore-Tex of eVent.
150005
LM Home schoencreme, hoogwaardige creme voor het polijsten en beschermen van leren schoenen.
Crema per calzature
120140
Suede & Nubuck depper/flacon.
Vernieuwd de kleur van de schoenen.
Gemakkelijk aan te brengen
133114_300
Een product voor het onderhoud van waxkleding en andere waxproducten.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer.
