Onderhoudsmiddelen
113170_100
Creme Traditionelle reinigt, voedt en conditioneert fijne leersoorten.
134251_300
Het Nr. 1, gemakkelijk te gebruiken, veilige en in de was te gebruiken product met hoge prestaties voor het waterdicht maken van kleding voor nat weer.
Gebruik Nikwax TX.Direct® Wash-In in de wasmachine...
Voor het beste resultaat alle niet-wasbare delen verwijderen en de kleding eerst reinigen met Nikwax Tech Wash®. Het is niet nodig de kleding eerst te drogen voor het impregneren.
Verwijder alle zeepresten uit het zeepbakje.
Doe maximaal 2 kledingstukken inde wasmachine.
Gebruik 100ml per kledingstuk.
Draai een synthetisch wasprogramma op 30° en centrifugeer op lage toeren.
Kleding waarvan de afgeplakte naden losraken, niet in de machine wassen.*
Om de waterafstotende eigenschappen niet te verliezen altijd wassen met Nikwax Tech Wash®. Gebruik geen traditioneel wasmiddel.
110215_200
BAMA Sneaker Protect spray geeft een langdurige bescherming tegen vlekken, water, sneeuw en zout. BAMA Sneaker Protect handhaaft ook bij dit product de hoogste kwaliteitsnormen. De spray van BAMA Sneaker Protect is geschikt voor alle soorten leer en texmaterialen. Te gebruiken op schoenen, tassen, meubels en kleding. Niet geschikt voor lakleer en metalen oppervlakken.
Controleer eerst de kleurechtheid op een minder zichtbare plaats van de schoenen voordat u de BAMA Sneaker Protect gebruikt op de gehele schoen. Breng regelmatig de BAMA Sneaker Protect op voor een optimale bescherming. Product zonder CFK's.
Inhoud: 200ml.
124080
Deer suedespray.
Leverbaar in 15 kleuren.
Maak schoenen eerst schoon met een suède borstel.
Verwijder evt vlekken met een suède-gum of suedeblock.
Haal de kleur weer op met de Deerspray.
Even laten drogen en zacht opborstelen.
120005
Elastische verf in spuitbus, eerder bekend onder de naam Magix. Verf voor het bijwerken of veranderen van de kleur van de schoen.