Onderhoudsmiddelen
145165_250
Reptile spray behandelt en geeft glans aan reptielen leder.
Verwijder vuil met een zachte doek.
Houdt bus op 25 cm afstand en spray met korte tussenpozen, vermijdt langdurig sprayen, laten drogen en dan nawrijven met een zachte doek.
145196_50
Famaco Fama eco. Schoencrème zonder oplosmiddelen en is verrijkt met cederhout olie. Reinigt en voedt, verzacht en beschermt glad leer.
Hoe te gebruiken:
Breng de poets dun aan met een aanbrengborstel of doekje.
Laat de poets 2 á 3 minuten intrekken
Poets uit met een uitpoetsborstel of doekje.
Tips:
Gebruik borstels met paardenhaar, deze kun je na het poetsen gemakkelijk uitwassen met lauw water en wat handzeep zodat de borstel weer schoon in de kast ligt voor de volgende poetsbeurt.
140111
Schoencrème voor onderhoud van uw schoenen.Beschermt tegen vocht, vuil en vlekken.
Voor dekkende crème, zie artikel 140117
134410
De Waterproofing Wax for Leather van Nikwax is een veilig product voor gebruik op leren schoenen. Het biedt onmiddellijk langdurige waterafstotendheid (DWR), behoudt de ademende eigenschappen en vult de looistoffen van leer aan.
Waterproofing Wax for Leather is speciaal ontworpen en geoptimaliseerd voor gladleren schoeisel. De formule op waterbasis richt zich op lekkageplekken, kan worden gebruikt op nat of droog leer en verzacht het niet te veel.
133156
Een gebruiksvriendelijke professionele bijwerkstift voor het eenvoudig corrigeren van kleurbeschadigingen in leder & leatherlook en evt. vinyl.
Te gebruiken op meubelen, autobekleding, schoenen, tassen, jassen etc.
819498_250
LM Geurverfrisser met een citrusgeur om de gerepareerde schoenen weer fris af te leveren.
120455
Suedeverf, alleen toepasbaar voor het veranderen van lichte kleuren naar donker.
Het wordt aanbevolen om na het verven, het op te borstelen met een suede-nubuck borstel.
8 Kleuren - inhoud 50 ml.
132080_200
Collonil Waterstop is de optimale beschermer voor gladleer, nubuck, suède.
Ook te gebruiken bij Hightech materialen.
