Onderhoudsmiddelen
150005
LM Home schoencreme, hoogwaardige creme voor het polijsten en beschermen van leren schoenen.
Crema per calzature
120125
Zelfglanzende natuurlijke vloeibare was op crèmebasis.
Voedt, verzorgt en behoudt de soepelheid van het leer.
Niet nodig om uit te poetsen na behandeling.
111270_50
Reinigt, voedt, geeft glans en haalt de kleur op voor alle gladde leder soorten.
134241_300
De Nikwax Dons Proof is een impregneer (wash-in) voor alle soorten donskleding en -slaapzakken. Het brengt een langdurige ademende waterafstotende structuur aan, waardoor je kleding of slaapzak (weer) beter bestand is tegen wat vochtigere omstandigheden.
*Op waterbasis, milieuvriendelijk, niet ontvlambaar en niet giftig.
*Als je je kleding flink hebt gedragen en het is vuil dan is het ons advies om het kledingstuk eerst te wassen met een wasmiddel dat geschikt is voor jouw kledingstuk alvorens je het opnieuw impregneert.
145020
De met zelfglans geïmpregneerde spons herstelt en beschermt alle gladde leersoorten in een handomdraai!
145197_150
Deze eco protect spray van Famaco is een erg handige spray en gemakkelijk in gebruik. De spray is waterafstotend en van oplosmiddel vrij. De spray beschermt tegen vlekken en regen. De spray kan gebruikt worden voor leer, suede, nubuck en textiel.
165121
De schoen creme in een tube van 50 ml. Voedt en beschermt gladleer en herstelt de kleur.
145030
Schoencrème in handige tube met spons.
Frist de kleur op.
Extra langdurige glans.
Waterafstotend.
134793_125
De Nikwax Fabric & Leather met sponsje, is een veilig impregnatiemiddel voor alle soorten schoenen. Hoe goed je schoenen ook zijn, na verloop van tijd zal de buitenkant vocht opnemen. Dit heeft effect op het ademend vermogen van je schoen. Door je schoenen te impregneren wordt de buitenkant weer waterafstotend en wordt het ademend vermogen hersteld. Deze flacon met sponsje kan ook gebruikt worden op waterdichte schoen met bijvoorbeeld Gore-Tex of eVent.
120330
Verf voor glad leer, synthetische materialen en canvas. Met de TRG Easy dye verft u zelfs van wit naar zwart. Het repareert bekrast en versleten leer en herstelt de kleur.
Geen verdere afwerking vereist.
