Onderhoudsmiddelen
120100_100
Spray à 100 ml.
Voor alle leertypes
Eigenschappen:
Fixeert de kleur aan de binnenkant van de schoen.
Voorkomt verkleuring op voeten en sokken.
165159_250
Speciaal geformuleerd voor het herstellen van geolied en gewaxt leer.
De waterafstotende spray wordt aanbevolen voor (outdoor)schoenen met een ademend en waterdicht membraan.
Geschikt voor alle TEX-materialen.
124080
Deer suedespray.
Leverbaar in 15 kleuren.
Maak schoenen eerst schoon met een suède borstel.
Verwijder evt vlekken met een suède-gum of suedeblock.
Haal de kleur weer op met de Deerspray.
Even laten drogen en zacht opborstelen.
124099
Suedeonderhoud in spuitbus
Dekkende kleurrenovator.
leverbaar in diverse actuele kleuren.
145204
Famaco collection 1931 Sublime Leather Cream. Créme Sublime van Famaco, topkwaliteit onderhoudscreme uit de collection 1931 van Famaco. De Famaco Crème Sublime Collection 1931 is een gekleurde schoencrème die de kleur van glad leer doet herleven. De gecombineerde werking van arganolie en natuurlijke wassen - bijenwas en carnaubawas - voedt en maakt glad leer glanzend.
Zie kleurkaarten819500_250
LM Geurverfrisser met muntgeur om de gerepareerde schoenen weer fris af te leveren.
120335
Kleurstoffen die de kleur veranderen, zelfs van wit naar zwart.
Repareert bekrast en versleten leer.
Herstelt de kleur.
Geen verdere afwerking vereist.
Voor leer, synthetisch leer en canvas.
133112_150
Waxcoating is een product voor het onderhoud van waxkleding en andere waxproducten. Het zorgt ervoor dat uw te onderhouden producten weer waterafstotend worden en er weer verzorgd uitzien.
Gebruiksaanwijzing: Eerst het te waxen artikel goed schoonmaken, indien nodig met water. Laten drogen en de wax goed in de stof inwrijven.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer.
133145_250
Leather Oil is een kleurloze onderhoudsolie geschikt voor gedekverfd, semi-aniline en handwish leder (ongeschikt voor nubuck/suède). Lederolie voedt, onderhoudt en zorgt ervoor dat het leder soepel blijft. Tevens voorkomt Lederolie craquelé (barstjes in de laklaag van het leder). Lederolie is ideaal voor meubelen die reeds geruime tijd (jaren) geen onderhoudsbeurt hebben ondergaan!