Onderhoudsmiddelen
124095_150
Ontvettingsspray voor glad, generfd en aniline leder. Verwijdert vetvlekken uit meubels, jassen, schoenen etc. Minder geschikt voor geschuurde leersoorten zoals suède.
Bus zeer goed schudden. Op afstand van ca 15 cm opspuiten, ook rondom de te behandelen plek. Volkomen laten drogen totdat witte poeder laag zichtbaar is. ( ca. 2 uur). Niet geforceerd drogen. Poeder laag verwijderen met poetsdoek of stofzuiger. Indien vetvlek niet geheel is verwijderd, behandeling herhalen. Het leder, nadat het volkomen is opgedroogd, voorzichtig met een vochtige doek afnemen. Opfrissen en op kleur brengen met Cosmetic
133610
De bekende zelfglanzende leercrème.
Gemakkelijk, snel en goed onderhoud voor uw leer.
Van Italiaanse topkwaliteit.
Hoe minder u gebruikt, hoe beter voor het leer ( less is best!! )
Gebruiksaanwijzing Urad : Doop bijgeleverde spons in de crème en schraap spons af aan de rand van de pot.
Laat Urad indrogen voor een glans ZONDER uitborstelen.
Spoel na gebruik de spons uit onder lauw water.
Zodat deze schoon en droog is voor een volgende behandeling.
133040
Ledercrème is een product om leder regelmatig te onderhouden. Hier in 1 of 5 kg.
Trekt goed in de poriën van het leder en houd het soepel.
Conserveert het leder en is te gebruiken op schoenen, zadels, hoofdstellen, etc.
Gebruiksaanwijzing: Met een doekje of sponsje goed inwrijven, enige tijd laten intrekken en zonodig uitwrijven.
Bij regelmatig gebruik blijft het leder soepel en waterafstotend. Verlengt de levensduur van het leder.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer. Bevat minerale oliën gemengd met hoogwaardige wassen.
112542
Deze suedespray zit nu nog in bussen van 250 ml maar worden 200 ml.
Voor alle suède & nubuck materialen.
Ook voor laarzen, jassen en tassen.
Frist de kleur op, onderhoudt en beschermt.
Met olie om daim & nubuck zacht en soepel te houden.
Pigmentering (kleurstof) frist de kleuren op.
Fluorkoolstof beschermt het daim & nubuck tegen water, vuil en vlekken.
GEBRUIKSAANWIJZING
Stof en vuil verwijderen van oppervlakte met een S & N borstel,
schud de spray voor gebruik,
spuit gelijkmatig vanaf een afstand van 20cm, zonder het materiaal doornat te maken ,
10 minuten laten drogen.
120135_75
Zeepachtig middel.
Toepasbaar op alle kleuren.
Speciaal ontworpen spons voor diepe reiniging.
133112_150
Waxcoating is een product voor het onderhoud van waxkleding en andere waxproducten. Het zorgt ervoor dat uw te onderhouden producten weer waterafstotend worden en er weer verzorgd uitzien.
Gebruiksaanwijzing: Eerst het te waxen artikel goed schoonmaken, indien nodig met water. Laten drogen en de wax goed in de stof inwrijven.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer.
145058_100
Raviv Daim herstelt verkleurde suède en nubuck.
Verwijder stof met een natuurlijke crêpe borstel.
Spray op 15 cm afstand.
Laten drogen gedurende 15 minuten.
111130
Schoencreme in tube.
Voedt, beschermt, geeft glans en haalt kleur op.