Onderhoudsmiddelen
145140_125
Is speciaal ontworpen voor het voeden en beschermen van uw lederen schoenen, jassen, of andere soorten van dik leer.
120001
Elastische verf in spuitbus eerder bekend onder de naam Magix verf. Voor het bijwerken of veranderen van de kleur van de schoen.
111940
Zelfglansspons voor gladleer, geeft direct hoge glans en beschermt.
GEBRUIKSAANWIJZING
-Stof en vuil verwijderen van oppervlakte
-Wrijf de spons zacht over het oppervlakte
145015
Brilliant Magic geeft een zelfglanzend effect.
Direct glans zonder te polijsten.
Alleen op schone materialen toepassen.
Goed laten drogen.
145042_399_100
High Gloss is een hoogwaardige pasta met bijenwas, die een glanzende spiegelafwerking geeft (veel sneller dan een standaard waxpasta).
145189
De schoendeo van Famaco.
Zorgt voor een aangename frisse geur.
Speciaal voor sneakers.
Neutraliseert onaangename geuren en frist de schoen op.
Zorgt voor een aangename frisse, dermatologisch geteste geur.
48-uur werkzaam.
Frisheid van hiel tot teen.
GEBRUIKSAANWIJZING
Duo-sproeikop aan de onderzijde open draaien
hierna krijgt u via een eenvoudige drukbeweging frisheid in de hele schoen.
120340
Verf die de kleur verandert, zelfs van wit naar zwart in 5 Fluoriserende kleuren.
Repareert bekrast en versleten leer.
Herstelt de kleur.
Geen verdere afwerking vereist.
Voor leer, synthetisch leer en canvas.
132040_1000
Collonil Wonderspray voor het op kleur brengen van verkleurde suède en nubuck materialen.
134792_125
De Nikwax Fabric & Leather Spray is een veilig Spray-On impregnatiemiddel voor alle soorten schoenen. Hoe goed je schoenen ook zijn, na verloop van tijd zal de buitenkant vocht opnemen. Dit heeft effect op het ademend vermogen van je schoen. Door je schoenen te impregneren wordt de buitenkant weer waterafstotend en wordt het ademend vermogen hersteld. Deze spray kan ook gebruikt worden op waterdichte schoen met bijvoorbeeld Gore-Tex of eVent.
124095_150
Ontvettingsspray voor glad, generfd en aniline leder. Verwijdert vetvlekken uit meubels, jassen, schoenen etc. Minder geschikt voor geschuurde leersoorten zoals suède.
Bus zeer goed schudden. Op afstand van ca 15 cm opspuiten, ook rondom de te behandelen plek. Volkomen laten drogen totdat witte poeder laag zichtbaar is. ( ca. 2 uur). Niet geforceerd drogen. Poeder laag verwijderen met poetsdoek of stofzuiger. Indien vetvlek niet geheel is verwijderd, behandeling herhalen. Het leder, nadat het volkomen is opgedroogd, voorzichtig met een vochtige doek afnemen. Opfrissen en op kleur brengen met Cosmetic