Onderhoudsmiddelen
165159_250
Speciaal geformuleerd voor het herstellen van geolied en gewaxt leer.
De waterafstotende spray wordt aanbevolen voor (outdoor)schoenen met een ademend en waterdicht membraan.
Geschikt voor alle TEX-materialen.
124080
Deer suedespray.
Leverbaar in 15 kleuren.
Maak schoenen eerst schoon met een suède borstel.
Verwijder evt vlekken met een suède-gum of suedeblock.
Haal de kleur weer op met de Deerspray.
Even laten drogen en zacht opborstelen.
124099
Suedeonderhoud in spuitbus
Dekkende kleurrenovator.
leverbaar in diverse actuele kleuren.
145200
Famaco Intense Balm 1931
De Baume Intense is een echt verfraaiende formule. Zijn speciale formule verrijkt met bijenwas, carnauba en cedar olie maakt het mogelijk om hoogglans en patina te creëren.
120330
Verf voor glad leer, synthetische materialen en canvas. Met de TRG Easy dye verft u zelfs van wit naar zwart. Het repareert bekrast en versleten leer en herstelt de kleur.
Geen verdere afwerking vereist.
120125
Zelfglanzende natuurlijke vloeibare was op crèmebasis.
Voedt, verzorgt en behoudt de soepelheid van het leer.
Niet nodig om uit te poetsen na behandeling.
132030_100
Collonil Colourstop vermindert het afgeven van kleur aan kousen, sokken en voeten in de schoen.
Ook wel colorfix genoemd.
133114_300
Een product voor het onderhoud van waxkleding en andere waxproducten.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer.
133145_250
Leather Oil is een kleurloze onderhoudsolie geschikt voor gedekverfd, semi-aniline en handwish leder (ongeschikt voor nubuck/suède). Lederolie voedt, onderhoudt en zorgt ervoor dat het leder soepel blijft. Tevens voorkomt Lederolie craquelé (barstjes in de laklaag van het leder). Lederolie is ideaal voor meubelen die reeds geruime tijd (jaren) geen onderhoudsbeurt hebben ondergaan!
145010
Famacolor is een kleurende crème van 15 ml. die volledige dekking biedt, gebruikt om passende tinten te vernieuwen en herstellen van beschadigd leer.
