Onderhoudsmiddelen
132080_200
Collonil Waterstop is de optimale beschermer voor gladleer, nubuck, suède.
Ook te gebruiken bij Hightech materialen.
145058_100
Raviv Daim herstelt verkleurde suède en nubuck.
Verwijder stof met een natuurlijke crêpe borstel.
Spray op 15 cm afstand.
Laten drogen gedurende 15 minuten.
120025
Opvolger van de Magix/Grison Indringverf.
Kleurstof op basis van alcohol, voor het verven van gladleer en glad synthetisch leer.
120005
Elastische verf in spuitbus, eerder bekend onder de naam Magix. Verf voor het bijwerken of veranderen van de kleur van de schoen.
145015
Brilliant Magic geeft een zelfglanzend effect.
Direct glans zonder te polijsten.
Alleen op schone materialen toepassen.
Goed laten drogen.
150005
LM Home schoencreme, hoogwaardige creme voor het polijsten en beschermen van leren schoenen.
Crema per calzature
120330
Verf voor glad leer, synthetische materialen en canvas. Met de TRG Easy dye verft u zelfs van wit naar zwart. Het repareert bekrast en versleten leer en herstelt de kleur.
Geen verdere afwerking vereist.
120335
Kleurstoffen die de kleur veranderen, zelfs van wit naar zwart.
Repareert bekrast en versleten leer.
Herstelt de kleur.
Geen verdere afwerking vereist.
Voor leer, synthetisch leer en canvas.
133130_180
Een hoogwaardige ledercrème speciaal voor het onderhoud van lederen meubelen en accesoires zoals kleding,schoenen en tassen. Het houdt het leder soepel en heeft een verzorgende werking.
133145_250
Leather Oil is een kleurloze onderhoudsolie geschikt voor gedekverfd, semi-aniline en handwish leder (ongeschikt voor nubuck/suède). Lederolie voedt, onderhoudt en zorgt ervoor dat het leder soepel blijft. Tevens voorkomt Lederolie craquelé (barstjes in de laklaag van het leder). Lederolie is ideaal voor meubelen die reeds geruime tijd (jaren) geen onderhoudsbeurt hebben ondergaan!