Onderhoudsmiddelen
165153_250
Deze lakspray van Marla verwijdert vuil en vet en herstelt de oorspronkelijke glans van lakleer en metallic
112341
Renovator in flacon.
Voor alle schoenen in suède & nubuck materialen.
Frist de kleur op, onderhoudt en beschermt.
Met olie om suède & nubuck zacht en soepel te houden.
Pigmentering (kleurstof) frist de kleuren op.
Gemakkelijk te gebruiken spons-applicator.
GEBRUIKSAANWIJZING
Stof en vuil verwijderen van oppervlakte met een S & N borstel,
schud de flacon voor gebruik,
gelijkmatig aanbrengen in draaiende beweging,
10 minuten laten drogen.
145135_399_250
L'Huile vernis (lakschoen olie spray) garandeert glans en voorkomt het kraken van lakleer.
Verwijder vuil met een borstel.
Houdt bus op 25 cm afstand en spray met korte tussenpozen.
Vermijd te veel sprayen, laten drogen en vervolgens met zachte doek opwrijven.
145130
L'Huile vernis (lakschoen olie) reinigt, beschermt tegen vochtigheid, verzorgt en geeft een superglans.
Verwijder vuil met een zachte doek.
De schoen oliën en nawrijven voor glans.
110753_100
Effectieve geurverwijdering met de kracht van de natuur..
Of het nu na een lange dag of een avondje stappen is, schoenen hebben soms gewoon een frisse neus nodig. De productinnovatie MAGIC FRESHENER is gebaseerd op microbiologie en verwijdert effectief slechte geuren zonder chemicaliën en in harmonie met de natuur. In tegenstelling tot conventionele en op chemie gebaseerde producten, werkt MAGIC FRESHENER met een 2-fasen werkingsprincipe. Met behulp van slimme micro-organismen vernietigen absorbeerders van plantaardige oorsprong de voedingsbasis van de geurveroorzakende bacteriën en zorgen voor een onmiddellijke en langdurige frisheid.
120330
Verf voor glad leer, synthetische materialen en canvas. Met de TRG Easy dye verft u zelfs van wit naar zwart. Het repareert bekrast en versleten leer en herstelt de kleur.
Geen verdere afwerking vereist.
120332
Verf voor glad leer, synthetische materialen en canvas. Met de TRG Easy dye verft u zelfs van wit naar zwart. Het repareert bekrast en versleten leer en herstelt de kleur.
Geen verdere afwerking vereist.
133130_180
Een hoogwaardige ledercrème speciaal voor het onderhoud van lederen meubelen en accesoires zoals kleding,schoenen en tassen. Het houdt het leder soepel en heeft een verzorgende werking.
133145_250
Leather Oil is een kleurloze onderhoudsolie geschikt voor gedekverfd, semi-aniline en handwish leder (ongeschikt voor nubuck/suède). Lederolie voedt, onderhoudt en zorgt ervoor dat het leder soepel blijft. Tevens voorkomt Lederolie craquelé (barstjes in de laklaag van het leder). Lederolie is ideaal voor meubelen die reeds geruime tijd (jaren) geen onderhoudsbeurt hebben ondergaan!
133701
Gemakkelijke en snelle schoenpoets met een sponsje in de deksel.
Hoeft niet uitgepoetst te worden!