Onderhoudsmiddelen
120332
Verf voor glad leer, synthetische materialen en canvas. Met de TRG Easy dye verft u zelfs van wit naar zwart. Het repareert bekrast en versleten leer en herstelt de kleur.
Geen verdere afwerking vereist.
132080_200
Collonil Waterstop is de optimale beschermer voor gladleer, nubuck, suède.
Ook te gebruiken bij Hightech materialen.
133615_200
Urad Oily Nubuck crême 200 gram is een speciaal nubuck onderhoudsproduct. Dus voor opgeruwd, mat of olie-achtig leer dat niet glanst.
Pot neutraal van kleur (voor alle kleuren nubuck geschikt) en inhoud 200 gram met spons in pot op binnendeksel.
120025
Opvolger van de Magix/Grison Indringverf.
Kleurstof op basis van alcohol, voor het verven van gladleer en glad synthetisch leer.
124099
Suedeonderhoud in spuitbus
Dekkende kleurrenovator.
leverbaar in diverse actuele kleuren.
133152
Een kleurherstellende ledercrème. Biedt lichte bescherming tegen vlekken en UV-straling en houdt het leder zacht en soepel. Het verlengt de levensduur en houdt het leder langer mooi. Verkrijgbaar in kleurloos en vele gangbare kleuren.
De opvolger van Beauty Finish
150015
LM Home schoencreme in een tube, dit zijn hoogwaardige cremes voor het polijsten en beschermen van leren schoenen.
Verkrijgbaar in 32 kleuren.
Crema per calzature in tubetto
120065
Suedespray. Herstelt de kleur van suede, nubuck en microvezel.
Toepassing, suede, nubuck en microvezel.
Eigenschappen, herstelt de kleur en beschermt tegen vocht.
Getest en aanbevolen voor schoeisel en kledingmembranen zoals Gore-Tex.
132030_100
Collonil Colourstop vermindert het afgeven van kleur aan kousen, sokken en voeten in de schoen.
Ook wel colorfix genoemd.
133130_180
Een hoogwaardige ledercrème speciaal voor het onderhoud van lederen meubelen en accesoires zoals kleding,schoenen en tassen. Het houdt het leder soepel en heeft een verzorgende werking.