Onderhoudsmiddelen
134410
De Waterproofing Wax for Leather van Nikwax is een veilig product voor gebruik op leren schoenen. Het biedt onmiddellijk langdurige waterafstotendheid (DWR), behoudt de ademende eigenschappen en vult de looistoffen van leer aan.
Waterproofing Wax for Leather is speciaal ontworpen en geoptimaliseerd voor gladleren schoeisel. De formule op waterbasis richt zich op lekkageplekken, kan worden gebruikt op nat of droog leer en verzacht het niet te veel.
134261_300
NikWax Softshell Proof zorgt voor en langdurige waterafstotende werking en herstelt de ademende werking van de softshell jas. Daarnaast zorgt het voor herstel van impregnatie die verloren ging door wrijving of slijtage.
120455
Suedeverf, alleen toepasbaar voor het veranderen van lichte kleuren naar donker.
Het wordt aanbevolen om na het verven, het op te borstelen met een suede-nubuck borstel.
8 Kleuren - inhoud 50 ml.
120300
Diepkleurende crème op wasbasis.
Reinigt, voedt en verfrist de kleur van lederwaren en bekleding.
132066_100
Reinigingsvloeistof met opbrengspons voor gladleer, suède, nubuck en textiel.
Kan onverdund en dus direct worden toegepast.
Met frisse geur.
De opbrengspons absorbeert het vuil optimaal en zorgt voor een goede reiniging.
120001
Elastische verf in spuitbus eerder bekend onder de naam Magix verf. Voor het bijwerken of veranderen van de kleur van de schoen.
145015
Brilliant Magic geeft een zelfglanzend effect.
Direct glans zonder te polijsten.
Alleen op schone materialen toepassen.
Goed laten drogen.
132010
Schoencrème van het merk Collonil.
Verzorgt en voedt gladleer.
Geeft het leer souplesse.
Verkrijgbaar in vele kleuren.